Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Aveo në Shqipëri

Me letra te paguara; ; klima; ; benzine + gaz (me 3 vjet garanc); arshur nga zvicra; ; super ekonomik Tiranë
3 900€
Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali, Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
3 200€
shitet chevrolet Aveo 1.3 nafte shume ekonomike sistem eco, viti 2012 kambio manual, kater porta, kondicioner clima, audio cd player aux bluetooth, komanda timon, sensor shiu, goma 80% te re. Lushnjë
4 600€
I diskutueshëm
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. cmimi 3200 eur. Fier
3 200€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 133000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 200€
benzin gaz 1.4me letra per nji vit te gjitha sherbimet e bera shitet ose ndrohet me nje makin me te madhe Tiranë
E shitur
ne gjendje shume te mire motorrike, xheneri. viti 2008 perdorur ne vitin 2010. me kondicion. taksa te paguara deri ne fund te mars. 1.4 benzine g; 3500 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Sheter Chevrolet Aveo 1.4 Benzin Viti 2008 ne gjende te mir motorrike dhe xenerike kondicioner perfekt me dokumenta deri 13-6-2020 Tiranë
E shitur
Chervolet aveo 1.4 benzin + gaz nga fabrika marka impjantit BRC i shenuar dhe ne leje qarkullimi kamjo manuale me 5 marsha air kondicioner SRS Airbag (ABS) me 130 mij kilometra origjinale makin. Tiranë
E shitur
Chervolet aveo 1.4 benzin + gaz nga fabrika marka impjantit BRC i shenuar dhe ne leje qarkullimi kamjo manuale me 5 marsha air kondicioner SRS Airbag (ABS) me 130 mij kilometra origjinale makin. Tiranë
E shitur
Chevrolet aveo viti prodhimit 2009, motorr 1.2 benzin/gaz, 4 porta, manuale, kondicioner, radio/cd player, komanda ne tmon, disqe alumini, me dogane te paguar, gjendje perfekte si xhenerike. Durrës
E shitur
Shitet Chevrolet Aveo 2009 1.2 Benzin/Gaz me impjant fabrike jo te vendosur vet i ardhur nga Itali; Letra sapo te pre. Makine eshte ne gjendje shum te mir dhe gati per cdo lloj prov; Cmimi. Tiranë
E shitur
Shitet okazion makina nuk ka asnje difekt esht me te gjitha sherbimet e bera esht me motorr japonez 1.3 benxin gaz ju flm Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje sh te mire, e sapo targuar me letra te prera per nje vit, shitet per arsye mosperdorim Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benxin gaz (me impjant nga fabrik) viti 2010. Makina ka dy muaj qe ka ardhur ne shqip. Eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe estetik Durrës
E shitur
E shitur
Shitet ose ndrrohet me makin me te madhe Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. te gjitha sherbimet te krye. goma te re. dokumentat te paguara deri ne 2018. motori 1200 kubik benzin shume ekonomi. viti prodhimit 2011. cmimi okazio. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. te gjitha sherbimet te kryera me goma te reja me kondicioner dhe dokumenta te paguara deri ne 2018. motori 1200 kubik benzin shume ekonomi. viti prodhimi. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. gomat te reja me kondicioner te gjitha sherbimet te krye. motori 1200 kubik benzin shume ekonomi. dokumentat te paguara deri ne 2018. viti i prodhimi. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. te gjitha sherbimet te krye. gomat te re. kondicion. dokumenta te paguara deri ne 2018. motori 1200 kubik benz. shume ekonomi. cmimi okazion 3800. Tiranë
E shitur

Chevrolet Aveo është një makinë që General Motors e ka prodhuar që nga viti 2002. Gama e modelit përfshin tre lloje trupash: një sedan me katër dyer, një hatchback me pesë dyer dhe hatchback me tre dyer. Në Amerikën e Veriut, makina është e njohur si Chevrolet Sonic. Dizajni i Aveo projektuar nga kompania italiane ItalDesign. Vlen të përmendet se kjo makinë ka disa "vëllezër binjakë": Holden Barina (prodhimi Australian), Ravon R3 Nexia (prodhim Uzbekistanit), ZAZ Vida (prodhimi Ukrainës) dhe Daewoo Kalos (prodhimi i Koresë së Jugut). Në vitin 2011 Chevrolet Aveo i gjeneratës së dytë u zbulua zyrtarisht. Në të njëjtin vit, u shfaq versioni Aveo RS, i cili është i pajisur me një motor benzine Ecotec 1.4-litërsh me një kapacitet prej 138 kuaj fuqi.

Chevrolet Aveo general form
Chevrolet Aveo side view
Chevrolet Aveo back view

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera