Njoftimet Premium

Chevrolet Avalanche ne shitje në Shqipëri

Tapiceri lekure, sedilje elektrike, pasqyra me palosje, karikator CD, impjant audio Bose, DVD ekran 8 polesh, komanda ne timon, pilot automatik, ganxhe trajno, drita bixeno le. Pa takse luksi AT. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte; Te gjitha sherbimet e bera; Impiant gazi gjerman; Goma te reja bfgoodrich Durrës
E shitur
Makine ne gjendje perfekte; Te gjitha sherbimet e bera; Impiant gazi gjerman; Goma te reja bfgoodrich Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte; Goma te reja bfgoodrich; Impiant gjerman Durrës
E shitur
Makina eshte Ne gjendje perfekte; Goma te reja bfgoorich; Impiant gazi gjerman tag Durrës
E shitur
shitet vetura ne gjendje perfekte bojm edhe ndrim me vetur ma te vogel Kukës
E shitur

Chevrolet Avalanche

Chevrolet Avalanche është një pickup që është prodhuar nga General Motors që nga viti 2001. Një tipar i Avalanche është që rreshti i pasmë i sediljeve paloset dhe makina merr shumë hapësirë për të akomoduar ngarkesa të mëdha. Pickup Avalanche e gjeneratës së parë u prodhua në Meksikë nga viti 2001 deri 2006. Kjo makinë ishte e pajisur me motorë V8 me 5.3 litra (290 kuaj fuqi) dhe V8 8.1 litra (340 kuaj fuqi). Gjenerata e dytë Chevrolet Avalanche u prodhua në Meksikë nga viti 2007 deri në 2013. Kjo veturë ishte e pajisur me motorë V8 me 5.3 litra (320 kuaj fuqi) dhe 6.0 litra (367 kuaj fuqi). Fillimisht, të gjitha versionet ishin të pajisura vetëm me kuti shpejtësie automatike me katër shpejtësi dhe në vitin 2008 ajo u zëvendësua nga një me gjashtë shpejtësi.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Avalanche
Pamje anësore Chevrolet Avalanche
Pamja e pasme e Chevrolet Avalanche

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera