Njoftimet Premium

Chevrolet Alero ne shitje në Shqipëri

Cevrolet takuma vit 2006 16 benzin gaz nga fabrika cmimi 2300 ero letrat i marojn tashi fun mu. Cmimi i diskutueshem Durrës
E shitur
Benzin gaz 1.8 makina esht vetem me dogan impiant origjinal kilometra origjinale ndrohet ose shitet Durrës
E shitur
SHITET MAKIN E ARDHUR NGA GJERMANI; E SAPO PRER ME DOGAN; ME TE GJITHA SHERBIMET E BENA NE GJERMANI; EPA PUNUAR NE SHQIPERI; 1.4 BENZINE; DANIEL ALINANI; 0692857771; CMIMI I DISKUTUSHEM Delvinë
E shitur
shes shevorlet te vitit 2000.me dokumonta te paguara deri ne dhjet. me kambio automat motorr benzine 2.4 me impjant gazi baxho pilot automatik xhamat elektrik me kondicjon. CMIMI 2800 euro. Tiranë
E shitur

Chevrolet Alero

Sedan Chevrolet Alero është një version i modelit Oldsmobile Alero, i cili ndryshon nga "vëllai i tij binjak" vetëm në prani të logos Chevrolet në pjesën e përparme dhe të pasme. Ky model u prezantua zyrtarisht në publik në vitin 1999 në një ekspozitë automobilistike në Amsterdam, shitjet filluan në të njëjtin vit. Vlen të përmendet se Alero u shit vetëm në tregun evropian. Sedan Chevrolet Alero kishte rrota aktive të përparme dhe ishte i pajisur me dy versione të motorëve me benzinë: një katërcilindërsh 2.4 litër (141 kuaj fuqi) dhe një V6 3.4 litër (177 kuaj fuqi). Kutia e shpejtësisë ishte vetëm një automatik me katër marshe. Pronarët shënojnë një brendesia të madhe dhe të rehatshme të makinave, e cila përdor vetëm materiale me cilësi të lartë. Kjo veturë është prodhuar deri në vitin 2004.

Formulari i Përgjithshëm i Chevrolet Alero
Pamje anësore Chevrolet Alero
Pamja e pasme e Chevrolet Alero

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera