Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Shqipëri

shitet chevrolet Aveo 1.3 nafte shume ekonomike sistem eco, viti 2012 kambio manual, kater porta, kondicioner clima, audio cd player aux bluetooth, komanda timon, sensor shiu, goma 80% te re. Lushnjë
4 600€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
2 800€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 naft 12/2006 e sapoardhur nga zvic. Makina ka 212 mij km origjinale! Eshte ne super gjendje me liber sherbimesh dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana ju. Ka 2. Tiranë
6 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA ME 7 VENDE 4x4 FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL KAMIO AUTOMATIKE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 6700 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE Elbasan
6 700€
Makina ka 90 mij km te vetat, letrat deri ne gusht te 2020, i ka te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, voj e filtra te sapo nderruar Shkodër
2 000€
Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7 vendes. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, senso. Tiranë
7 000€
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. cmimi 3200 eur. Fier
3 200€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA; ; VITI 2009, ME NAFTE, 127.000 KM ORIGJINALE, E MBAJTUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL (GA MBRENDA DHE NGA JASHTE. Shkodër
8 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 200€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 127000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 100€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 133000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 200€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 165000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
5 800€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 210000 km Durrës
6 500€
Shitet per arsye mosperdorimi sherbimet e bera ne gjendje te mire cmimi i diskutuesh. Letra te prera Berat
E shitur
Chevrolet 0.8 benzin-gas nga fabrika me 4 dyer ne gjendje shum te mire kambio manuale me dogane 130.000 km origjinale nr: 0683368927 cmimi 2200 Tiranë
E shitur
. Shitet Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV, viti 2013, km 183000, vende 6 + 1, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 9000 eur Fier
E shitur
Chervolet Kalos; Viti 2005; Motorri Benzine 1.2; Me Impjant Gazi; Me letra; Te gjitha sherbimet e bera; Nr T. 0697267709 Durrës
E shitur
shite 1100 euro i diskutushem me lerta te paguar Tiranë
E shitur
Shitet chevrolet matiz viti 20.12.2007 motor 0.8 benzin + ga; Makina sht me dogan t pagu. mimi pak i diskutueshm Tiranë
E shitur

Shitja e Chevrolet-it në Shqipëri. Historia e markës

Më shumë se njëqind vjet më parë historia e Chevrolet-it nisi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në një rrugë të gjatë zhvillimi, marka ka arritur të përballojë periudhat e uljeve dhe ngritjeve dhe të ruajë pozicionin e saj në shumë segmente të tregut global të automobilëve. Fillimisht, themeluesit planifikuan të zënë vendin e makinave luksoze, të ndryshme në dizajn dhe karakteristikat dalluese. Megjithatë, ideja nuk u përhap më tej, pasi çmimi i transportit nuk ishte i përballueshëm për konsumatorin masiv.

Pas kësaj pengese, politika e kompanisë u rishikua plotësisht dhe synoi krijimin e makinave të përballueshme në çmim dhe praktike në përdorim. Aktualisht, marka Chevrolet prodhon gamën më të gjerë të makinave, nga makinat e vogla si Chevrolet Spark, deri te kamionçinat më të fuqishme dhe fuoristradat e përmasave të mëdha. Makinat Chevrolet arritën ta provojnë veten si të sigurta dhe të thjeshta në mirëmbajtje. Duke ndjekur tendencat globale, marka bëri montimin e tipit të saj ekonomik në vendet e Azisë Juglindore, në veçanti në Korenë e Jugut.

Shitja e Chevrolet në Shqipëri

Duke hapur horizonte të reja për shitjen e produkteve të saj, kompania Chevrolet hyri në tregun shqiptar të automobilëve. Marka u mirëprit nga shoferët dhe shpejt fitoi respektin dhe dashurinë e merituar. Kryesisht, makinat hyjnë në këtë vend nga shtetet fqinje. Meqenëse Chevrolet-i dallon nga cilësia dhe besueshmëria e tij, ai gjithnjë e më shumë blihet nga udhëtarët e distancave të largëta, të cilët vlerësojnë komfortin dhe komoditetin.

Makinat ekonomike të kësaj marke në të gjithë botën kanë dhënë prova se janë "kuaj pune". Thjeshtësia e mirëmbajtjes dhe aftësia për të përballuar kushtet më të ashpra të përdorimit e bëjnë markën kaq tërheqëse për njerëzit që planifikojnë të blejnë një makinë personale në të ardhmen e afërt. Makinat e markës Chevrolet dallohen për përmasat e bollshme të brendshme dhe bagazhin e gjerë, ku mund të vini të gjitha sendet tuaja dhe madje edhe pas kësaj të mbetet ende pak hapësirë. Këtë plus do ta vlerësojnë zotëruesit e një familjeje të madhe me fëmijë. Në faqen tonë ju mund të gjeni shumë oferta interesante për shitjen e makinave Chevrolet. Ne jemi të sigurt se në mesin e kësaj shumëllojshmërie, ju do të gjeni një ofertë që do t'ju përshtatet në çmim dhe cilësi.

Shitja e automjeteve të përdorura Chevrolet

Makinat Chevrolet, edhe gjatë përdorimit të zgjatur të tyre dhe kilometrazhit të lartë, ruajnë sigurinë e tyre dhe nuk kërkojnë riparime të shtrenjta. Nëse pronari i mëparshëm është kujdesur për makinën, të jeni të sigurt që do të merrni një automjet që nuk ka nevojë për investime kapitale. Kostoja e riparimit e makinave Chevrolet do ti befasojë ato shoferë që më parë kanë udhëtuar me makina të markave të mëdha evropiane. Me një kosto relativisht të ulët të riparimit, gjetja e pjesëve për Chevrolet nuk do të jetë e vështirë.

Nëse keni ndër mend të shisni një automjet të markës Chevrolet, atëherë sigurohuni që të vendosni një njoftim në faqen tonë të internetit. Mundohuni të specifikoni plotësisht të gjitha karakteristikat e makinës, në mënyrë që blerësi të ketë dëshirë për ta blerë atë. Mos anashkaloni mangësitë që kanë dalë gjatë përdorimit të makinës, në mënyrë që gjatë kontrollit të mos dalin detaje të pakëndshme, të cilat mund të dekurajojnë pronarin potencial dhe të prishin marrëveshjen në zhvillim. Modelet e paraqitura në tregun shqiptar i shërbejnë pronarit të tyre për shumë vite dhe janë dëshmitarë të shumë udhëtimeve me përshtypje pozitive.

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera