Njoftimet Premium

Shitja e minivan në Shqipëri

Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
3 500€
VW SHARAN TDI viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dhe te paguara deri me Korrik 2021, ngjyra blu e erret, Full Option pilot automatik 3ekrane 2televizor. Kukës
4 800€
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROL. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULE. Tiranë
12 490€
Opel Zafira 1.9cc Nafte Automat 2006 7 vedesh me 159000 km origjinale te gjitha sherbimet e bera me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha detajet i gatshem per zhdo lloj. Tiranë
3 999€
Ford C-max viti 2006 nafte super gjendje sapoardhur nga italia me dogan te paguar 169.000km te vetat xhama te zi origjinal shum e paster si makine goma te reja disqe alumini pilot automat senso. Durrës
2 900€
Peugeot 5008; 1.6 nafte; 171000 km; Automat; Marshat ne timon F1; Viti 2011; Euro5; Sensor parkimi; Pasqyra me palosje; Perde origjinale; Gomat e reja; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov. Durrës
6 000€
Shitet Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006, km 134.000, sherbimet te gjitha te kryera, taksa sig te pagua. Borici Auto Tregti automjetesh; Vizitoni faqen e biznesit ton Kolonje Fier Albani. Fier
2 700€
VOLKSWAGEN CADY, TVSH E PAGUAR-NGJYRA BLU E HAPUR NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE, TAPICERI SHUM E PASTER ME KOMNINIM SI NGJYRA MAKINES, TIMON TRESH, SENDILE ME NGROHJE, KAMBIO MANUALE, GOMA 100. Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz B-Class; ; -Viti 2010; ; -1900 mij km; ; -200 nafte; ; -SPORT EDITION; ; -Disqe alumini + Goma te reja; ; -Sensor shiu/drite; ; -MINI Navi; ; -Ambient lights; ; -Cd/memory card/musi. Berat
5 590€
I diskutueshëm
Honda Jazz 1.2 benzine ne gjendje te mire Tiranë
2 350€
SEAT ALTEA XL, XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. Tiranë
5 700€
WOLKSWAGEN CADY - 1.9 TDI LIFE HYGLINE VITI 2007; ; Auto Juli Mbi 10 vjet eksperience ne shitjen dhe blerjen e makina. Te gjitha makinat vijne nga Gjerman. Per cdo informacion kontaktoni ne nr. Tiranë
5 600€
I diskutueshëm
VW touranviti prodhimit 2007 automatik 7G; motorr 1.9 nafteSensor parkimixhama te zinj origjinalkomanda ne timonpilot automatikkondicioner dual zonevende 6 + 1gjendje perfekte xhenerike/vizuale190. Tiranë
5 000€
Per arsye urgjente shitet Mercedes A180 ne gjendje te persosur motorrike dhe mekanike baraz me te r. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
Mercedes Benz A Class; Motor 170 Cdi; Kambio Manual; Viti 2007; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; Vetem Me Dogan Gati Per Targa; Cmimi. Fier
2 700€
okazion; ; per arsye emigracioni shitet vetura Benz A180 Tiranë
4 800€
I diskutueshëm
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KASETOFON MP3; ; SENSOR PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMIN; ; GATI PER TARGA Tiranë
4 300€
okazion shitet benz A180 si i ri Tiranë
5 600€
I diskutueshëm
Shitet per arsye mosperdorim; ; ne gjendje shume te mire motorike, xhenerik. Tiranë
2 500€
OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
5 990€
I diskutueshëm
Opel Meriv. Viti 2004. 1.6 Benzine/Ga. Kambio automatik. Kondicione. Xhama te zinj nga fabrik. Letrat te paguara deri ne Korrik 2021. Tiranë
2 900€