Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

Shitet Porsche Cayenne me motorr 4.5 benzine spor. Kambio automatik. Makina eshte full opsion, Swis edicio. Navigator, sedilje lekure me ngrohje, tempomat, timon me komanda dhe me ngroh. Fener. Elbasan
7 500€
Shes Renault Clio 1.1cilindrate e vitit 1999 ne gjendje shume te mire motorrike dhe vizua. Eshte makine ekonomike dhe shitet per arsye mosperdorimi, letrat i kane mbaru. Ka 200.000 lek taksa pe. Durrës
700€
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta, nr kontaktoni dhe ndrrohet Tiranë
1 500€
Shitet fiat 500 1.2 benzin gaz viti 2013; Makina esht ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerik; Sherbime te bera se fundm; Sallon stofe shum e paster, klima automatike dy zona, radio cd, mp3, usb. Durrës
6 500€
I diskutueshëm
Reno clio me motorr 1.2 benzin shum ekonomike xhama elektrik, kondicioner, radio me Bluetooth Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Shitet Citroen C3, viti prodhmit 2010; Motorri 1.4 benzine, transmetuesi manu. Makina eshte blere me 0 Km nga Citro. Sherbimet Jane bere vetem te koncesionari I autorizuar, e firmosur m. Tiranë
5 200€
Benz s klas lung (imousine) full options ardhur nga zvicra, Ne super gjendje shum e paster, targa sapo pre. Opsionet Tavan xham (anoramic vie) Kamera mbrapa, Night vision, Distronic Plus, Sedil. Elbasan
13 800€
I diskutueshëm
shitet makina per arsye mosperdori. makina esht ne super gjend. cdo gje funksiona. shum e paster mrena e jash Tiranë
1 700€
I diskutueshëm
Makina sa ka ardhur nga gjermania eshte me dogane te paguar, ne gjendje perfekte me liber sherbimesh e gatshme per cdo prove edhe kontroll eshte makine e testuar ka ardhur ruge tokesore viti fund 2004 Korçë
3 500€
Makina eshte ne gjendje perfek. letra deri ne qershor 2020.1.2 benzi. pilot automat, esp e. me cash cmim i padiskutuesh. me nderrim preferohet golf 5 ose benz 203 portobagazh te jene autom. Tiranë
6 500€
Audi a7 3.0 TFSI Supercharged; Makina sapo ka ardhur nga kanadaja esht ne gjendje perfekte, viti prodhimit 2013, full option, e sapo targuar Tiranë
20 000€
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte, shum e paster si brenda dhe jas. Asnje defekt motorik mekani; Km 129000 ORGJINALE (liber servisi) e ardhur nga Zvice; Eshte me dogan te pagua. Elbasan
3 990€
Shitet Mercedes-Benz SLK Kompressor, km 120000; me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Shitet Smart Fortwo 1.0 viti 2013, km 113000, me tvsh te paguar, ardhur me. 24.10.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
5 700€
Nissan Micra 1.4 benzine "Facelift"; Kamio Automatike; Km: 126.000 (liber servis) Viti: 07/2006 (2 celsa perkate) Cmimi (me tvsh) E sapo ardhur nga zvicra; Mundesi blerje me keste; Na gjeni m. Elbasan
3 600€
Shitet Toyota Yaris 1.3 benzine, Motor VVT, stop and goo, 238 mije km origjinale te certifikuara, e shoqeruar me liber sherbimesh, ajer te kondisionuar, makina eshte ne gjendje te mrekullueshme, . Tiranë
4 900€
Ne gjendje shum t mir si Jasht e brenda shitet per arsye mos perdorimi Fier
3 500€
C- Class 300 benzine 4Matik "AMG PACKET"; (Pa takse lluksi, i pershtatshem per imjant gaz) Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 220.000 (liber sherbimes) Full Opsion: Fener bi-xenon; Senso. Elbasan
9 900€
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
1 200€
Shitet Toyota IQ 2010 1.0 benzin ne super gjendje sic e shikoni eshte me 37.000 km, makina nuk asnje lloj difekti ose problemi eshte akull e re sic e shikon; Me dokumenta te rregullt; E blere ng. Tiranë
4 900€