Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
3 500€
Xhama elektrik. Radio AM/Fm-Cd Room-Au. Goma te rej. Gjendje perfekte estetike, xhenerike dhe motorik. Durrës
2 590€
I diskutueshëm
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop + keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timo. Tiranë
14 000€
I diskutueshëm
KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC; ; DRITA MJEGULLE; ; DRITA KTHESE; ; SENSOR SHIU DHE DRITE; ; NAVI ME EKRAN TE MADH; ; BAGAZHIER ME 6 CD; ; DVD, AUX, KARTE MEMORIE; ; MARSHE F1 + -NE TIMONI; ; PILOT AUTOMATIC; ; KOMPJUTE. Tiranë
1€
I diskutueshëm
E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt. Shume ekonomike, klima, disqe alumini, goma te rej. Durrës
2 450€
Euro 4, sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, 2 celsa origjinal, kondicioner, xhama elektrik, Radio cdplayer, airbag, abs, Xhami para mbrapa me rezistence me tharje, Gomat 90. Durrës
2 700€
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
9 500€
Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kask. Cdo sherbim i bere, nuk ka nevoje per asgj. 4x4, sensor parkimi mbrapa, timon multifunksional et. Mund ta kontrolloni ku te don. Tiranë
5 800€
MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. TAPICERI LEKUR SHUME W BUKU. MUND TA PROVONI KU TE DESHURON. MUNDSI NDRIMI ME MARVESHJ. Fier
11 000€
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
6 400€
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 500€
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
2 900€
Makina sht n gjendje t mir. Pogradec
5 500€
SHITET; ; Marka, Modeli: Honda Jazz; ; Viti: 2003; ; Kambjo: Manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogane; ; Km: 180 000km; ; Targa: Dogane; ; Ngjyra: e Kuqe; ; Opsionet shtese: E sap. Durrës
2 100€
Makina Posedon:; ->Sallon Lekure; ; ->Disqe Alumini Origjinale; ; ->Drita Kseno/Bikseno Me Rrathe Angel Eyes; ; ->Sensor Parkimi Fabrike; ; ->Xhamat E Pasem Te Zinj; ; ->Sistem Audio I Amplifikuar 3D; Soun. Shkodër
15 000€
makina eshte full optional panoramike kamer parkimi sedilet lekure me ngrohje navi 4x4 Kavajë
5 900€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje sh te mire vizuale dhe teknike e gatshme per cdo prove tek mekaniku juaj i besua. Me dogan te paguar gati per targ. Goma MICHELIN te reja 100% makine ekonomike dhe komod. Elbasan
4 399€
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
2 600€
Me dogane te paguar; ; E importuar nga zvicra-zyriu; ; Te dhenat teknike; ; Data e pare e regjistrimi. 23/02/2010; ; ORIGJINAL; ; Me liber sherbimes; ; Motorr: Benzine + Hybrit me 4 pistona; ; Siste. Tiranë
6 500€
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
7 700€
I diskutueshëm