Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

E sapo ardhur nga zvicra Gene. Makina esht me letra te paguara deri me Korrik 2020 me 115 mij km origjinale me liber sherbimesh te bera ne ko. pres bleres serioza jo kurioza makinash Tiranë
2 400€
Mercedes-Benz A170 Benzin; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 1.7 Benzi; 167 mij; Kambjo Manua; Kli; Drita Mjegul; Sallon Stof + Lekur; Timo. Fier
2 900€
Sapo ardhur C Klas Viti 2013 MOTORI 300 BEHET ME GAZ 100% AMG LINE FABRIKE 2987cc nuk e kap takse lluksit full makina sapo ardhur me dogan paguar gati per targa baxha xhami lart sedile me ngrohej. Fier
11 900€
Citron C2 VTR - Viti 2004 - 1.6 benzin - Teonic- Sensor parkimi - Pasqyra elektrike - Mbyllje qndrore - Marshe f1 + /- tek timoni - Autopilot, e. Me 100 mij km origjinale mund ta kontrolloni mu t. Durrës
3 500€
yaris 1.3 benzin automat sherbime bera 4 goma te reja sensor kondicio tapiceri si dhe boja shum e paster e sapo ardhur nga jasht Gjirokastër
4 200€
Ford Fiesta 1.3 benzine viti 2004-2005-Kamjo Manuale-E sapoardhur me dogan te paguar gati per targa-Me kondicioner Ac-xhama Elektrik-Gomat te reja te 4terta-me 90 mij kilometra orgjinale-Shum. Durrës
2 300€
I diskutueshëm
MERCEDES-BENZ S400 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET, KONSUMI 7.5 LITRA, TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL, SENDILET MEMORIE, NGROHJE, FTOHJE, MASAZH, DYNAMI. Fier
17 000€
Makina eshte ne gjendje perfek. Ka 58000 km origjina. Me liber sherbime. Goma te re. Bateri e. Sherbime te be. E gatshme per cdo lloj prove Tiranë
4 200€
Shitet polo 1.4 benzine vitit 2006 174 000 km; Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike; mundesi nderrimi Durrës
2 300€
AUDI A6 QUATTRO MOTORR 3.2 BENZINMODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 171.000 KM ORIGJINALE ME SHERBIME TE KRYERA, SALLON LEKURE BEZHE BAGAZHIER ME 6 CD-DVD-NAVIGATOR-TELEPHONE, PILO. Tiranë
6 400€
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
1 900€
I diskutueshëm
Viti 1996, Motor benzine 1.595, kondicioner, xhamat e pare elektrike, pasqyra elektrike, kroskot dhe sedilie shume te past. E mbajtur 14 vjet vetem nga u. Ne gjendje shume te mire motorik. Tiranë
1 000€
Shes; Volkswagen Golf 6; Ardhur nga Zvicra; Motorri benzin 1.4 TSI Viti 09-2010; Kamio automat; Targa Shqiptare me taksa te paguara; deri ne 26-08-2019; Gjendja shum e mire e mjetit, sherbime t. Tiranë
6 800€
I diskutueshëm
Audi A4 avant 1.8T 163. 07.2004. automatik 6 mars. 260.000 km te vet. klima bizona. makines jane blere me fature te gjitha pjeset e sherbimeve periodike ( kit rryp faze pomp uji pulexho dinam. Tiranë
3 300€
Shitet Audi A4 viti prodhimit 2013 model amerike motorr 2.0TFSI quattro, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, baxho, cruise control, sensor parkimi, kamera mbrapa, bluetooth, bi-xenon, kambi. Tiranë
13 500€
Suzuki Swift 1.2 2017 30000 km Tiranë
7 000€
Shorter fiat punto 1.2 benzin 8 valvula 140000 km viti prodhimit 2001-2002 letrat e sapobera gjendje te mire pune per arsye emigrimi Durrës
1 500€
Toyota aygo 1.0 benzine kambjo automatike; 3 pistona motorri me zinxhir 163000 km viti 2008 i dale ne qarkullim ne 2011 e ardhur nga zvicra me liber sherbimesh me letra dhe siguracion per 1 vit Tiranë
4 200€
Bmw 318 i cabriolet krahe anglez targa shqiptare me dekomenta te rregullta benzine 1.8 ne gjendje te mire motorrike gjenerike e paster nga mbrenda dhe jashta Kukës
2 500€
I diskutueshëm
MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE Tiranë
7 500€