Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

me doga te paguar gomat e reja 100% makina eshte shume e ekonomike me garanci mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar Fier
2 800€
I diskutueshëm
Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec; ; Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, Sensore parkimi, Disqe Alumini, Cruise control, ABS, GSP, Kamera Parkimi, Start stop, Sedilje me ngrohje. Durrës
11 000€
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
5 400€
BMW X5 M 555 HP; ; Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 HP) tavan panoramik, start stop, head up (km ne xha) kamera 360 grad, marsha formula uno ne timon etj; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
26 000€
I diskutueshëm
Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
47 000€
shitet makina me letra per nje vit Divjakë
2 200€
I diskutueshëm
Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
1 200€
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
6 000€
START-STOP e sapo ardhur me dogane te paguar! Makina disponon kambio automatike dhe Tip-Tronic tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara shum e vecante sensore parkimi origjinal clima digitale b. Kavajë
4 900€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
13 000€
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! Tiranë
6 600€
2XHAMAT ELEKTRIK PAQYRAT ELEKTRIKE RADI CD + AUX KOMANDA NE TIMON SENSOR SHIU + DRITE PILOT AUTOMATIK Fier
3 800€
Makina sht n gjendje t mir. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohj. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana jua. Shkodër
4 900€
a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
3 999€
I diskutueshëm
SENSOR SHIU + DRITASH; ; XHAMA TE ZI ORIGJINAL; ; DRITA MJEGULLE; ; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. sh) Durrës
3 199€
I diskutueshëm
kia sportage 2008; ; nafte 2.0 cdri; ; sendilje me ngrohje; ; xhama te zinj origjinal; ; letrat sapo te prera; ; automat Tiranë
5 800€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
5 800€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
4 850€
I diskutueshëm
TOYOTA COROLLA; ; GOMAT 90% + DISQE; ; ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET, MUND TA KONTROLLONI KU TE DON; ; MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE AA***YG VETEM NDERRIM PRONESIE, NUK KA NEVOJE PER ASNJ. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
4 399€