Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4; ; Xhama te Zinje Origjinal; ; Baxha panoramike; ; Sensor Parkimi; ; Clima Bizone; ; Keyless Go; ; 2 Celsa; ; Keyless Entry; ; Cruise Controll; ; Pilot Automatik; ; Kopjuter bord. Lushnjë
6 900€
Makina ka:; * Full komamda ne timon; ; * Ngrohje Sendiljesh; ; * Sedilje Elektrike; ; * Tapiceri lekure Bezhe; ; * Tavan xhami Panoramik; ; * Sistem Navigator; ; * Kamera Parkimi; ; * Sensore Parkimi; ; * Impjan. Tiranë
21 000€
shitet pr arsye emigrim. Durrës
2 000€
I diskutueshëm
Ford Focus 2004 3, 000 (cmim i diskutueshe); Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion t. Tiranë
3 000€
I diskutueshëm
ford fiesta; ; viti 2003; ; motorri 1.4 nafte; ; 195.000 km; ; kambio manuale; ; te gjitha sherbimet e bera; ; lettat deri ne qershor 2022; ; 0675112548 Tiranë
2 200€
I diskutueshëm
S line exterior fabrik; ; Version Europia; ; Tapiceri Exclusive Bezhe brenda shume e paster / Lekure mikrofibe; ; Kroskot me qepj; ; Radar / Navigator; ; Baxha panoramike elektrike; ; Bagazh elektri. Durrës
19 000€
Shitet: Toyota Yaris; ; Viti i prodhimit: 2007; ; Forca motorike: 1.4; ; Karburanti: Naft; ; Kambio: Manual; ; Cmimi: 3800 Euro; ; Me Dogane te paguar; ; Vendodhja: Korce; ; Opsionet shtese: Makina esht. Korçë
3 800€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, start&stop, sallon lekure + kamosh, ngrohje sedilesh, klima, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radi. Tiranë
21 000€
OKAZION; ; Marka, Modeli: VW Golf 6 GTI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 189.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 2.0 TSI Stage 1. Durrës
8 999€
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Sharan 4x4; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manual; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Shqiptare; ; Km: 197.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Motor 1.9 TDI me I t. Durrës
5 200€
Shitet: VW GOLF PLUS; ; Ngjyra: GRI; ; Transmetuesi MANUALE; ; Karburamti: BENZINE-GAZ; ; Motorri: 1.6; ; Viti: DHJETOR 2008; ; Tel: 0684704684; ; Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprer; ; E gatshme pe. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
Ford C-MAX viti 2009, E bardh, 1.6L, 140000km; ; + 355684704684 Tiranë
3 800€
I diskutueshëm
Ndezje START/STOP; ; Full Option; ; Sendilje me ngrohje; ; Disqe 16 me sensor; ; Gomat e reja; ; Tavan me hapje elektrike; ; Navi, Aux, cd, tel, Bluetooth, esp; ; Timon multifunksional; ; Interiori Lekur. Durrës
6 700€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
5 300€
Makina esht super full, shum e shpejte dhe e sigurt ne rrug, Sapo ka ardhur nga jasht; ; Makina disponon shum opsione te ketij modeli:; BlindSpota ne pasqyr (parandalojn parakalimin e gabuar. Fier
16 990€
Shitet&nderrohet; ; Vw passat 2013; ; 2.5 benzine behet 100% gaz; ; Versioni Lungo; ; Pilot automatik; ; Start and stop; ; Hapje me gisht; ; Baxho xhami; ; Sendiljet me ngrofje; ; Makina esht full option n. Tiranë
8 000€
I diskutueshëm
Modeli-E300 benzin gaz; ; Viti-2010; ; Km-130.000; ; Full panorama; ; Drive asist; ; Sensor para mbrapa; ; Perde originale; ; Makina esht full option ne lloin e saj cmimi 14000 i diskutueshem makina esht m. Tiranë
14 000€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + usb + tel, xhama + pasqyra eklektrike, xhama te zinje origjinale, sensore parkimi, d. Tiranë
5 200€
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
5 299€
Versioni VW TOUR; ; Navigator Origjinal VW; ; AUX; ; Goma 4 stinet Michelin; ; Kondicioner; ; 2 celesa origjinale; ; Makina eshte mbajtur nga 1 person qe kur ka ardhur nga jashte, sherbimet i jane bere t. Tiranë
4 100€
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
4 999€