Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shqipëri

Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Radio CD/Au; ; Komanda ne timo; ; Xhama elektri; ; Fenera mjegull; ; Disqe alumini et. Fier
4 400€
Tip Tronic( + /); Marsha ne timon; ; Xhama elektrik; ; Pasqyra elektrike; ; Autopilot; ; Auto Hold; ; Komanda ne timon; ; Sedilje elektrike; ; Sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi; ; Tapiceri shume. Vlorë
13 500€
OKAZION,; ; PER ARSYE EMIGRIMI SHITET MERCEDES A180 NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
5 900€
ondicioner dopio clima disqe alumini pasyra elektrike 4 xhama elektrik etjj. Me dogan te paguar Durrës
4 200€
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
2 100€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
4 999€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
2 700€
I diskutueshëm
Shitet makine tip Hyundai i10, viti prodhimit 2010, me benzine, motor 1, 2, me kambio automatike, me 39, 800 k. Makina ne gjendje shume te mire, eshte blere ne Tirane ne koncesionar me 0 km dh. Tiranë
4 200€
I diskutueshëm
radio CD usb AUX KLIMA AC Sendile lekure; ; me ngrohje pasqyra me palosje sensore; ; parkimi fenere mjergulle sensore shiu; ; 4 xhama elektrrik sapo ardhur nga Zvicra Elbasan
3 900€
Makina eshte ne gjende shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizual. E sapo ardhur nga Franca, me dogane te paguar dhe gati per targi. Makina eshte shume ekonomike dhe familjar. Tiranë
3 000€
I diskutueshëm
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
2 800€
Makina esht Full Ekstra; ; Slloni Lekure/Kamera360/Dyer me Thithje; ; Tavani Panoramik/Sedile Ngrofje + Ftofje; ; Perde Origjinale/Xhama te Erret Origjinal; ; Dopio Xham/Radar Disktronik/Ndezje star. Tiranë
39 500€
KLIM; ; 5 PORT; ; NAV; ; KOMANDO NE TIMO; ; PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIK; ; DISQE ALUMIN; ; DOGANE E PAGUA. Tiranë
4 999€
MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA.. MOTORI 1.6 NAFTE SHUME EKONOMIK. Fier
3 000€
shitet audi A6 2.5 tdi V6 quattro manual, makina sht ne gjndje shum t mir, rrip faze + pomp uji, ferrora para + mbrapa, vaj filtra (bosc) 4 goma sapo jan vendosur Tiranë
2 500€
I diskutueshëm
Kondicioner; ; Goma michelin; ; Me dogan gati per targa Lezhë
5 000€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
7 500€
I diskutueshëm
KLIMA; ; KOMANDO NE TIMON; ; RADIO CD; ; XHAMA ELEKTRIKE; ; DISQE + GOMA TE REJA; ; FENERE + STOPA + SINJALE REZERVE Tiranë
4 750€
makina eshte me dogane te paguar, shume e paster me te gjitha sherbimet e bera, dritat kseno Durrës
3 550€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
7 700€
I diskutueshëm
Harxhimi nga karburanti m shum se minima. 3.5 litra ne linje interurbane dhe 4.5 litra ne linje urban. Mund t'i pershtatet edhe sistemi i gazit, por nuk do ishte e rekomandueshme, pas. Vlorë
7 999€