Njoftimet Premium

Shitja e Cadillac në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje perfekte, me full opsio; Shkall qe del kur hapet dhe myllet dera, me kamera mbrapa, me navigator, ngrohje ftohje sedilesh dhe timo. Ka te instaluar nga ambasad. Tiranë
26 000€
Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981; Pa Dogan; Gjindemi n Kosov; ; Ju mirpres. Tiranë
15 555€
Shitet Cadillak viti 2009 nafte 1.9 manuale tapiceria shum e paste. i jan bo te gjitha sherbimet shit. gomat 18 disce te bukur. Tiranë
4 800€
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIK. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOS. TIMON ME NXEM. Tiranë
1€
Shitet Cadillac Escalade 6.0 V8 benzin-gas, pa taks lluksi, viti 2005; km 225000, sherbimet te gjitha te kryera; taksa sig te pagua. Fier
12 900€
Cadillac Escalade, vit prodhimi i 2009, 6.2 v8; ; Eshte ne gjendje perfekt. Ka qene prone e ambasades Amerikan. Ka kamera parkingu, navigator, shkalle kur hapen dhe mbyllen dyer; ; ESHTE M. Tiranë
E shitur
Makina 6 muj ne shqiperi letra dogane paguar 1600. km ne gjendje shum te mir full opeshen shitet per arsye emigrimi cmimi i pa diskutushem Tiranë
E shitur
Makina full opshen e ardhur zvicra letra paguar dogane per nje vit shitet ose nderohet cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Cadillac Escalade, vit prodhimi i 2009, 6.2 v8; Eshte ne gjendje perfek. Ka qene prone e ambasades Amerika. Ka kamera parkingu, navigator, shkalle kur hapen dhe mbyllen dyer; ESHTE Me impian. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfek. Te gjitha serviset te kryera ne kohe tek AMERICAN CARS& PARTS DRIVING EMOTIONS ne autostra. 4 goma te reja, frenat dhe disqet e frenave te gjitha te rej. Tiranë
E shitur
CADILLAC ESCALADE EXT-6.0 Benzin + Gaz Sekuenciual, Viti Prodhimit Fundi 2004, SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, sapo targuar me letr ate gjitha te paguara deri me 27.06.2019, makina eshte ATP nk e ka. Tiranë
E shitur
Shitet Cadillac super ne gjendje me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra et. Goma te reja 80% Sallon lekure sendilje me ngrohje, Sensor Parkimi + Sensor shiu, Prodhim Amerikan, Makina esht. Kukës
E shitur
sipas marveshjes; + 37744277787 Durrës
E shitur
Kadillak 3.0 Benzin-Gaz Ne Gjendje Prefekt pothuj se i. I ardhur nga amerikaka 09.09.2016.Nuk e kap taksa lluksit viti 2005.Nderroh. 0686417410 Tiranë
E shitur
Shes mjetin Cadillac viti prodhimit 2008 motorri 3.6 benxin I ardhur nga America bej dhe nderrim me ndonje gjip ose ndonje makine tjeter Kukës
E shitur

Shitja e Cadillac në qytete të tjera