Audi A2 viti 2002, E zezë, 174082km

Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Bulqizë
E shitur
Modeli: A2 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 174082 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Audi A2 viti prodhimit 2002 me dogan te paguar e porsa ardhur e paperdorur ne shqiperi kambjo manuale makina eshte e paster ne gjendje teknike dhe motorrike te mire me sherbime te kryera;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.