Njoftimet Premium

Shitja e Buick në Shqipëri

BUICK ENCORE AMERIKA (e europe eshte Opel Mok) Motorr 1.4 benzi. Kamio automat VITI 2016 23000 KM Te kontrollua. Klima tronik Navi i ma. Kame. Komando ne tim. Lingua troni; Blutu. N. Tiranë
13 800€
Viti: 2016; ; Kilometrazhi: 12000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
14 500€
SHITET BOTI I MARKES FBW Lezhë
E shitur
Shitet autobuz 20 vende me motorr iveko280tur. I ristrukturuar dhe I kolauduar per te punuar ne itali ne vitin 2010.ka edhe librezen e certifikim. ne gjendje shum te mi. me dogane te pagu.. Tiranë
E shitur
Qmimi 6 mij ero pa doga. makina asht ne gjendje te rregullt pranohet nderrim Kukës
E shitur
E shitur
buik prodhim amerikan viti 2004 ne gjendje shum te mir pune motorrike xhenerike motorr 3.4 benzine super e shpejt makina esht per zotri Tiranë
E shitur
Shitet buick super foristrad 3400 gaz benzin me 6 + 1 vende se kap as taksa e lluksit shum ekonomik me gaz sekoncial tani jan ndrru dhe filtrat e gazit goma te reja vaj filtra ska nevoj per asnj. Durrës
E shitur
buick rendezvous 3.4 benzin + gaz, kamio automat, viti 2004, 6 + 1 vende, xhama te zinj, dvd, tapiceri lekure,; cmimi 4800 euro ose nderrohet me makine te vogel si benz c clac, audi ose pasa. Tiranë
E shitur

Shitja e Buick në qytete të tjera