Njoftimet Premium

Shitja e Bugatti në Shqipëri

Maki E Bukur Luksoze Ja Vlen Bli Mor Se So Shtrejt Se Mqesish pi Krizes Delvinë
E shitur
shitet biciklet shimano ne gjendje shum te m. e sapo bler ne gjermani ne qese para 2 javeve, eshte me stuktur e motorrit te shtri (uzuk. Shum e shpejt dhe shum e bukur me goma te reja dhe dopj. Kukës
E shitur
bugatti veyr. makin sportive esht pa motorr ne te esht pak e aksidentuarshitet si kab. qmimi esht 100.000.000 euro Durrës
E shitur
Makina e sapoardhur nga gjermania me letra shqiptare sapoteprera ne gjendje perfekte full opsion 4700 euro Tiranë
E shitur

Shitja e Bugatti në qytete të tjera