Njoftimet Premium

Shitja e Brilliance në Shqipëri

Shitet vile 3kateshe ne plazhin e durresit ndertesa e re teresisht shum e bukur dhe e perfunduar plotesis. Shtepia ndodhet ne unazen e plazhit afer bar Valentino afer xhamis se re nje lagj. Durrës
E shitur

Shitja e Brilliance në qytete të tjera