Njoftimet Premium

BMW Z4 ne shitje në Shqipëri

SHIT. NDERROH. B. Z4. VIT PRODHIMI DHJETOR 2004. 90000 MILJE ORIGJINALE USA VERSI. SERVIS I SAPO BERE TE BMW NE SELANIK CDO GJE E RE DHE ME GARAN. LETRAT E PAGUARA DERI NE NENTOR 2019. DISQE +. Tiranë
1€
Makina esht ne gjendje perfekte gjendja estetike cdo gjo funksionale motorr 2.5Benzine shum e shpejd e pershtacme per impiant gazi, esht kabrio, 4 goma t reja, Sensor Parkimi, Ndezje Start Stop. Tiranë
E shitur
BMW Z4-2.5 Benzin, Viti Prodhimit 2003, CABRIO elektrike, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, klima tronik, cd player, disqe alumini, drita kseno, kamio manual, letra te gjith. Tiranë
E shitur
Okazion BMW Z4 Cabriolet Sport packet; viti i prodhimit 2007; 160.000 km origjinale; sensor parkimi; kambio manual; motor 2.5 benzin; dritat xenon; goma te reja; makina ka te gjitha sherbimet. Tiranë
E shitur
Shitet Bmw Z4 viti 2004 Motorr 2.5 Benzin Makina Eshte Me Letra Te Paguara Per Nje Vit Makina Eshte Ne Gjendje Shume Te Mir Pune Tiranë
E shitur
Bmw z4 benzine + gaz 2.5, ngjyre gri e hapur, viti 2003, kabriolet, Durrës
E shitur
BMW Z4 LOOK M orgjinal ka 84000 km orgjinale esht kabrio hapet dhe mbyllet me buton ka impjant muzike nga me te mir. bokese tek dyert mundesi nderrimi plus minus diferenc. makina nuk ka nevo. Fier
E shitur
shitet per pjes kembi; goma te reja vetem 2000 km te ber; motorri 122000km v6 2.2 benzi; makina e veshur me pelicola ngjyra origjinale e zez; makina pa dokument; cmimi i diskutueshe; makina k. Durrës
E shitur
Shes Bmw Z4 ne gjendje shume te mir. Sherbimet te sapo bera, per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit Vlorë
E shitur

BMW Z4

BMW Z4 u prezantua në publik në vitin 2002 në ekspozitën e automobilave në Paris. Mbi projektimin e kësaj makine ka punuar ekipi projektues i udhëhequr nga Chris Bangle. Prandaj, udhëtarja bavareze doli shumë spektakolare dhe e paharrueshme. BMW Z4 e re u prezantua në Detroit në vitin 2009. Makina ndryshon nga paraardhësi në një numër të risive teknike. Vëmendje e veçantë për këtë makinë tërheq bi-xenon dritat optike me diodë "sy të engjëllit". Brendësia e makinës mund të quhet harmonike. Njësia e kontrollit të klimës me dy zona është e organizuar në një nivel të kuptueshëm dhe është i lehtë për t'u përdorur, ashtu si kompleksi multimedial, i cili tregon lundrimin dhe një pamje nga kamera e pasme.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Z4
Pamje anësore BMW Z4
Pamja e pasme e BMW Z4

Shitja e BMW në qytete të tjera