Njoftimet Premium

BMW Z3 ne shitje në Shqipëri

Bmw z3 1.8 benzin gas; Cmimi i diskutueshem Elbasan
E shitur
Makina ne gjendje shume te mire sherbimet te gjitha te bera motor 1.8 benz. E vecante ne tipin e saj vetem nga nji pronar ne shqipe. mundesi ndrimi vetem me benz klas. per cdo info mund t. Fier
E shitur
Bmw z3 viti 2000 makina esht ne gjendje te mir 150 mij kilometra origjinale Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje shume te mir te gjitha sherbimet e bera viti 1996 cmimi 4000 Benzin& Gas letrrat deri ne mars 2017 per me teper kontaktoni ne nr e t. vetem telefonata serioze Elbasan
E shitur
bmw z3 roadster cabrio 1.8 benzine me dogane te paguar; 3000 euro i padiskutueshem Elbasan
E shitur
Shitet ose shkembehet me pontjak linkol krajzer mundsisht me motorr me te mbdhenj se ky kundrrejt shteses nga ana ime modele te 2004 e siper Korçë
E shitur

BMW Z3

BMW Z3 nuk është vetëm një model tjetër i konsorciumit bavarez. Ajo u krijua për të sjellë kënaqësi në ngarje, por nuk duhej të ishte shumë e shtrenjtë. Është pikërisht faktori me kosto të ulët që e lejoi këtë model për të fituar një ushtri të tërë tifozësh, të cilët ende e trajtojnë këtë makinë me respekt të madh. BMW Z3 u prezantua në publik në vitin 1995. Karakteristikat dalluese të udhëtarit bavarez ishin dizajni i guximshëm i trupit dhe çmimi i arsyeshëm. Prodhimi i makinave u organizua në SHBA, në shtetin e Karolinës së Jugut. Në vitin 2000 u modelua reystayling. BMW Z3 ka bumpers të reja dhe materiale më të shtrenjta. Sipas pronarëve, ka vetitë e mira lëvizëse dhe një kënaqësi në lëvizje.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Z3
Pamje anësore BMW Z3
Pamja e pasme e BMW Z3

Shitja e BMW në qytete të tjera