Njoftimet Premium

Shitja e BMW X6 në Shqipëri

Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
17 000€
Shitet bmv x6 makina ka 134mij km esht bler e re te bmv motorri tipi ri esht ne super gjendje dhe super fu. Tiranë
22 000€
I diskutueshëm
OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT M. Tiranë
16 500€
Tip Tronic( + /); Marsha ne timon; ; Xhama elektrik; ; Pasqyra elektrike; ; Autopilot; ; Auto Hold; ; Komanda ne timon; ; Sedilje elektrike; ; Sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi; ; Tapiceri shume. Vlorë
13 500€
vetura gjendje Perfekte Servis letra fillimi Nentorit Tiranë
1€
BMW X6 XDrive Individuale; Motorri-3.0; Karburanti-Nafte; Kambio-Automat; Viti i Prodhimit-2010; Kilometra-230000; Pershkrimi-Makina eshte ne super gjendje me dokumenta per 1 Vit & Full Opsio. Tiranë
24 000€
BMW X6 LOOK M-POWER 5.0 BENZINE V8 VERSION US. MAKINA ESHTE 28.10.2010.MAKINA KA 200000KM ORIGJINAL. DHE ESHTE FULL FU. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE ZEZE PERLE ME SHKELQ. NUK KA ASNJ. Tiranë
1€
Bmw X6, Viti 2009, 168Mij Kilometr. Fier
18 500€
Bmw X6 motorr 3.0 XD naft (pa taks lluksi) me 306 ps viti prodhimit 2011, xhama te zinj orgjinal, sedilje elektrike + ngrohje + ftohje, Kamer mbrapa, sensor parkimi, marsha ne timon, Navi, klima. Fier
1€
I diskutueshëm
Makina esht ne gjendje super si xhenerike dhe motorike e bler te arilena me 0 kilometra gjitha sherbimet e sapo bera dhe letrat e paguara per 1 vit me baxha dhe 180 mi kilometra origjinale Tiranë
22 000€
Shitet bmw x6 xdrive 4.0 nafte pa takse luksi; Makina eshte super gjendje ka 80 mij klm; Goma te reja ranflat dhe disce origjinale te bmw 20; Viti prodhimit eshte dhjetor i 2010; cmim eshte okazio. Tiranë
1€
-Bmw X6 3.5D Bi-Turbo XDrive, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat/Opsion Sport, Sallon Individual Pane, Kroskot Me Qepje, Sedilje Para-Mbrapa Me Ngrohje/ Ftohje/ Memorie/ Perthyerje/ Masazh. Pogradec
22 000€
BMW X6 LOOK M-POWER 5.0BENZINE V8 VERSION EUROPIAN. MAKINA ESHTE 28.12.2009.MAKINA KA 165000KM ORIGJINALE. DHE ESHTE FULL FUL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BARDHE PERLE ME SHKELQI. NUK KA ASNJ. Tiranë
1€
Okazion BMW X6 3.0 naft 2010 ne gjendje perfekt mbyllje qendrore me celes nuk e kap taksi luksit e ardhur nga italia 4 goma te reja me dogan te paguar pasqyra me palosje sendile ngrohje ftohje ful. Durrës
12 600€
Bmw x 6 motor 3.0 nafte ne gjendje te mire gomma te reja e perdorur nga nje person dhe Nderroj Tiranë
35 000€
shitet x6 4000 me motorr 2984 cilindrimviti 2011 me dogan 234000 klm makina vjen nga zvicrra 27000 euro okazion makina esht ne gjendje shum te mir. makina vje per 10 di. Tiranë
27 000€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 120000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
31 500€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 171000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
25 000€
I diskutueshëm
Shitet bmw x6 motorr 3.5 x drive nafte pa taks luksi; Makina eshte me kamera sensor sedilje lekure te bardha; E mbajtur me te gjitha sherbimet pa asnje difekt; Ndrrohet me makin me t vogel plu. Tiranë
E shitur
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
E shitur
Bmw x6 3.5 biturbo full opsion 4 goma te reja disqet 20 nuk i mungon asnje opsion i mundeshem cmimi i diskutushem 0698579997 Fier
E shitur

BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Kompania bavareze e pozicionoisi një homologe të sportives X5. Vlen të përmendet se, përsa i përket dizajnit dhe karakteristikave teknike, këto dy makina janë pothuajse të njëjta, por për trupin X6 u krijua një emër rrënjësisht i ri - një crossover në formë coupe. Në vitin 2012, një prezantim video i BMW X6 u mbajt pas ridizenjimit. Pak ndryshoi në konfigurimin e optikës së kokës, bumpers dhe grilë. Në 2014, BMW X6 i ri u prezantua në Motor Show të Parisit. Makina mori një dizajn të ri, por jo shumë të strukturuar ndryshe nga paraardhësi i tij.

BMW X6 general form
BMW X6 side view
BMW X6 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera