Njoftimet Premium

Shitja e BMW X6 M në Shqipëri

Bmw M performance fabrik; Makin e bler ne sallon ne gjermani e perdorur nga nje do. Motori 4.0 twin turbo M packet, stage 1 Pogea Racing 350 + konusumi nuk kalon mbi 12.5 max qyte. Disqe 21 O. Tiranë
37 000€
Makina esht ne gjendje super si xhenerike dhe motorike e bler te arilena me 0 kilometra gjitha sherbimet e sapo bera dhe letrat e paguara per 1 vit me baxha dhe 180 mi kilometra origjinale Tiranë
22 000€
I diskutueshëm
KM Origjinale te gatshem per verifikim. Look 2013 sportive, panoramike shume me e bukur se shumica e X6 ne qarkulli. Ngjyre e zeze me disqe te zez. Tapiceri e qepur e personalizuar BM. Gomat. Tiranë
19 800€
Bmw sapo ardhur me dogan te pagu. Super full Lezhë
E shitur
BMW X6-4.4 Benzin M-POWER (origjinal nga fabrik) Viti Prodhimit 2011 me 101.000 km, xhama te zinj origjinal, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje, kamer parkimi, marsha ne timon, klima. Tiranë
E shitur
Bmw x6M benzin 5.0 xdrive vitit 2013 full opsion makina esht e ardhur nga amerika me targa shiptare, makina esht e vecant dhe krejt e re, per me shum mund te vini ta shifni dhe te kontaktoni n. Shkodër
E shitur
Shitet BMW X6 motorr 3.5 benz. Viti prodhimit 2009, Makina eshte full Extra te gjitha opsionet- xhama te zinje origjinal, baxha xhami, sensor parkimi para-mbrap, kamer mbrapa, ngrohj. Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte full ekstra nga te te. Makina flet vete gati per cdo lloj prove dhe mundesi nderimi N 0692538555 Whats App Fier
E shitur
Full opsion viti 09 goma te reja gjitha sherbimet e bera te bmw me liber e importuar nga germania Tiranë
E shitur
bmw x6. super gjendj. fundi 2009. 3.5 bitur Tiranë
E shitur
Shitet X6 viti 2009 loo. Motorr 3.5 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. e sapo ardhur ne shqipe. Cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Mbv x6 full opsion 3.5 bi turbo nafte individual dyret me thithje me baxho lart leximi ne xham sendilje me masazh ngrohje ftohje shihet ose nderrohet me makin tjeter Tiranë
E shitur
SHITET BMW X6 3.0 OKAZION; -E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME TARGA GJERMANE; -4 GOMA TE REJA 20; -3 KAMERA BLUETOOTH NAVI HD MP3; -KAMBJO S TRONIC; -90.000 KM TE VETAT ORIGJINALE; -E GATSHME PE. Tiranë
E shitur
BMW X6 M PEFORMANCE 2014 3.0D XDRIVER xhama te zi origjinal sensor parkimi + kamera parkimi serdilet me ngrohje, baxho xhami tv para mbrapa, f1 hapje mbyllje qendore etj, goma mishelin 100 % t. Tiranë
E shitur
shitet ose ndrrohet me mjet tjeter ose apartament, makina esht ne gjendje perfekte e paster nga brenda dhe jasht e gatshme per cdo lloj prov Durrës
E shitur
Shitet x6 Fundi i viti 2009. e sa Po ardhur ne shqiper. makina shit per arsyje Mosperdorimi Tiranë
E shitur
E sapo ardhur nga Gjermania, ne gjendje perfek. Me letra te paguara per 1 vit, 280KW (381p) aksa e lluksit nuk e ka; Mundesi nderrimi me hyrje ne Tiran Tiranë
E shitur
Makina sht full options, ne brendesi meshin dhe karbon, me te gjitha serviset e mundshme n gjendje te shklqy. Vetm 1 perdorues! mimi 65000 i padiskutueshm! Tiranë
E shitur
shitet x6 M 300 nafte viti 2012 ne gjendje perfekte Shkodër
E shitur
Shitet bmw x6m panaromik me gjama te zinj disqe dhe goma te reja eshte ne gjendje shum te mire Tiranë
E shitur
Shes ose nderroj BMW X6 x drive ne gjendje perfekte full optional timon individual ati panoram fundi i 2009 Tiranë
E shitur

Makinat, mbi të cilat kanë punuar inxhinierët nga divizioni M GmbH, janë të njohur për karakterin e tyre mashkullor dhe pa kompromis. Megjithatë, kompania gjermane vendosi për të holluar familjen M me një makinë, ku ju nuk mund të përziheni vetëm në gjurmët sportive, por gjithashtu përdorni atë në mënyrë të qetë në jetën e përditshme. BMW X6M në trupin e F 86 u paraqit në shfaqjen e makinave 2014 në Nju Jork. Në fund të vitit 2016, u bë prezantimi i gjeneratës së dytë dhe në vitin 2017 shkoi në shitje. BMW X6M i ri është seriozisht i ndryshëm për paraardhësit në aspektin e dizajnit, por dimensionet e makinës mbetën të pandryshuara. Test drive tregoi se përveç motorit të shkëlqyer dhe trup të shkëlqyer, kjo makinë është shumë e rehatshme për shofer dhe pasagjerë.

BMW X6 M general form
BMW X6 M side view
BMW X6 M back view

Shitja e BMW në qytete të tjera