Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, sherbimet e bera, full, nigt vizion, panoram, full led, xhama te erret, kamera 360 grad, clima 4 zona, sendile me memorje + me ngrohje para mbrapa, mundes. Fier
14 999€
Marka, Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Targa: Dogan; ; Km: 201.000; ; Ngjyra: e zez; ; Opsionet shtese: Full Extra, Panorama Blin. Durrës
29 000€
I diskutueshëm
x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
9 800€
I diskutueshëm
BMW X5; Viti 2007; 3.0 Naft; Nuk e kap taksa e lluksit; Kamjo Automat; Full opsion; Tapiceri individuale; Xhama te zinj origjinal; Fener Xenon/Bixeno; Fener me larje; Navigator origjinal; Senso. Durrës
12 000€
SHITET; BMW X5; X drive 35d (uk e kap taksa lluksi) LOOK M FABRIKE; Viti: 2015; Km: 120.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 Celesa; Full Option: Sallon lekure ngjyre bezhe me sedilje me ngrohj. Elbasan
1€
I diskutueshëm
Shitet BMW X5 viti prodhimit mars 2013 me kilometra origjinale, me te gjitha opsionet, ne gjendje shum te mi. Letrat i ka te paguara per 1 vit, deri ne dhjetor te 2020. Tiranë
19 500€
BMW X5; 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; VITI 2002; OPSIONET -NAVI MADH - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKU- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIK. Tiranë
4 300€
Bmw x5 drive, e vitit 2009, eshte me 194.000 km origjinale te kontrollohet makina tek BMW-. E kam bler para dy vitesh me 170.000. Eshte ne gjendje shume te mire, goma te reja dhe cdo pjese. Tiranë
12 500€
I diskutueshëm
BMW X5 3.0 Dieze. Viti 2014; Makina me Dogane; Gjendja perfekte; Sherbimet e bera; Liber servisi; Makina e sa po ardhur Tiranë
31 000€
Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
12 000€
I diskutueshëm
full opsion BMW Tiranë
7 700€
Pershendetje Okazion shitet BMW X5 35d 2011. Makina eshte full option; tavan xhami, 360 Camera dhe shume extra te tje. Makina eshte e sapo importuar nga Kanad (usht 2019) sapo targuar me letr. Tiranë
1€
BMW X5 VITI 2013; Makina esht e sapo ardhur me dogan te pagu. Ka 208 mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj pro. Makina disponon cdo opsion te mundshem t. Tiranë
15 500€
I diskutueshëm
BMW X5 3.0d me paketa BI PACK M-Power SPOR. Automat e ardhur nga zvicra me targa shqipta. Shitet per arsye mos perdorimi me 212 mij km origjina. Makina eshte full dhe ne gjendje te mi. Goma t. Durrës
4 000€
SUPER MJET, GJENDJE E PERKRY. Shitet dhe mundesi nderrimi me makine me te vogel + diferencen ca. Tiranë
19 900€
Shitet BMW X5 e vitit 11.2008, me ngjyre e Bardh perle, motorr 3.0 benxin pa taks luksi, (pershtatshme per impjant gazi, ku shkon si vler 800 dhe i shkon 100% me gaz) esht shum e shpejt, mjeti k. Tiranë
11 200€
Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Sensore parkimi et; E pa targuar, me Dogane e pagu; Mundesi ndrrimi Durrës
15 500€
BMW X5 3.0 DIEZ. VITI 2008; Makina me Dogane; Salloni Leku. 7 Vende; Tavani Panoramik; Sedile me Ngrofje; Sensor Parkimi; Fari Kseno Bikseno; Klima Zone CD DVD TV; Kompiuder Bordi; Km 240.000. Tiranë
13 000€
Super bmw dhe marrveshj me makina te tjera te vogel Elbasan
11 000€
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
11 500€
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
13 500€

BMW X5 i parë u prezantua në publik në vitin 1999 në një ekspozitë ndërkombëtare në Detroit. Shumë e pane me risi dhe kënaqësi të padiskutueshme sepse askush nuk kishte parë kurrë një SUV me një dizajn të tillë sfidues dhe pajisje të tilla interesante teknike. Kryqëzimi është dizajnuar në platformën BMW 5-Series (E39), kështu që shumë nga komponentët e këtyre dy makinave janë të unifikuara. Gjenerata e ardhshme BMW X5 u prezantua në Paris Auto Show në 2006. Crossover mori një dizajn rrënjësisht të ri dhe disa përmirësime teknike. Gjenerata e tretë BMW X5 u shfaq në një ekspozitë në Nju Jork më 2013. Makina ka kënaqur fansat e modelit me një qasje të re dhe gjithashtu i ka habitur nga lista e pajisjeve të pasura.

BMW X5 general form
BMW X5 side view
BMW X5 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera