Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 M në Shqipëri

Marka: BMW X5M-3.5naft (pa takse lluksi ); Viti: 2015; Motorr: 3.5D; Karburanti: Diesel; Kambio: Automat; Km: 170 mij origjinale; Cmimi: I Diskutueshem; Vendodhja: Elbasan; Informacione Shtese; . Elbasan
1€
Bmw x5. M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 610 hp kuaj fuq. 163.000km origjinal. Panel tip i r. Tavan komplet xham ( panorami) Kambio automatik. Start / stop ndezje + hapje dh. Tiranë
20 000€
Shes BMW X5 M pawer 3.5 be turbo posedon sallon lekur klima bi zona para mbrap tavan panoramik mbrapa perde originale xhama te zi original 4x4 kamer mbrapa navi pasqura me palosje monitor ne xha. Tiranë
13 400€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 200 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
35 000€
I diskutueshëm
X5. M-power origjinal fabri. 4.4 V8 twin-tur. 167.000 km origjinale me garan. Keyles g. Hapje mbyllje dhe ndezje me celes ne xh. Start / st. Panel tip i. Automat kambio Edc supe. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X5 viti 2007, , 3.0 diesel, me 280 mij kilometra, nuk e kap taksa lluks. me targa te huaja,; makina eshte pa dogane,; Tapiceri lekure ngjyr e ze. Gjendje perfekte xhenerik. Tiranë
E shitur
Bmw x5 xdrive 3.5 amerikane makina esht ne gjendje perfekte opsionet tavan xhami navigator kamera 360grad serdilet me groje fryrje cfryrje me memorie me perde ansore i posedon te gjitha ekstra. Fier
E shitur
Bmw x5 3.0 gaz benzin automat viti 2009 look m 2013 makina esht super full panoramike me letra te sapo paguara sherbime te sapo kryera ne gjendje perfekte cmimi 14900 i diskutueshem Tiranë
E shitur
Marka, Modeli: BMW X5 M POWER; Viti: 2010; Kambjo: automatike; Lenda Djegese: benzin; Targa: Dogan; Km: 148.000; Ngjyra: Zeze; Opsionet shtese: Motor 4.4 (555 H) avan panoramik, start stop, hea. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje prefekte 3.5 x drive cikindrat 2997 pa takse luksi me tvsh (dogane) 2500 euro te paguar asnjeher e goditur tapiceri isofix origjinale nuk ka nevoje per asnje lloj sherbim. Durrës
E shitur
Shitet BMW X5; Viti 2008; Letrat deri ne gusht 2020; Motorri 3.0 Nafte ( pa taks luksi ); Kambio automatike; Me sensore parkimi; Makina ka 4 goma te reja; Feneret e makines te pastruar edh. Tiranë
E shitur
Vetura eshte ne gjendje perfekt; Me tabela te huaj; Vetura gjendet ne Kumanove, Maqedoni Tiranë
E shitur
; shitet Bmw x5 me letra te sapo paguara per 1 v. 3000 naft pa takes luksi kamjo automat 6 marrshe x5 esht ful. sensor parkim. bagazhje. divid. sendile Me memor. timon me memorj. Tiranë
E shitur
Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28. 12. 2019 pa takse lluksi makina este ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte full options baxha. Durrës
E shitur
Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28. 12. 2019 pa takse lluksi makina este ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte full options baxha. Durrës
E shitur
Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28. 12. 2019 pa takse lluksi makina este ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike eshte full options baxha. Durrës
E shitur
BMW X5 M Superspo. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike mekanike serviset e kryera se fund. Me Dokumenta deri ne Mars 2020.Eshte Gati per cdo lloj prove mund te kontrollohet ne servis. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X5 super gjendje vit prodhimi 2007 cmimi pak i diskutushem per me teper informacion kontakt ne numrin e tel 0696961402 Lushnjë
E shitur
BMW X5 M 3.5 X drive i sapo ardhur nga amerika pa dogan goma treja i servisuar panoram karika nxemje lleda xenon e tj qmimi 13 500 Kukës
E shitur
Shitet ose ndrrohet me vetur me te vogel Sarandë
E shitur
Bmw x5. M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 610 hp kuaj fuq. 163.000km origjinal. Panel tip i r. Tavan komplet xham ( panorami) Kambio automatik. Start / stop ndezje + hapje dh. Tiranë
E shitur

Debutimi i gjeneratës së parë të BMW X5 M u mbajt në vitin 2009 në shfaqjen e automobilave në Nju Jork. Versioni sportiv i X5 nga ndarja BMW M GmbH ka kënaqur tifozët e kësaj marke gjermane. Makina me të vërtetë doli shumë interesante. BMW X5M i ri u prezantua në 2014 në Los Angeles Auto Show. Kryqëzimi habiti audiencën në radhë të parë me dizajnin e saj revolucionar edhe pse karakteristikat teknike relative të gjeneratës së mëparshme ndryshuan gjithashtu. Makina mori një motor të ri turbocharged 4.4 litra (S63 TU) me një V-formë të tetë cilindra dhe një kapacitet prej 575 kuaj fuqi. Brendësia kombinon sportin dhe luksin. Lëkurë dhe alumin me cilësi të lartë përdoren si materiale përfundimi në BMW X5M.

BMW X5 M general form
BMW X5 M side view
BMW X5 M back view

Shitja e BMW në qytete të tjera