Njoftimet Premium

Shitja e BMW X4 në Shqipëri

Shes bmw x4 M makina esht e sa po ardhur me dogan te paguar esht luk M nga fabrika me cdo sherbim te b. cmimi 40.000 euro Mundsi ndrimi Vlorë
E shitur
Shes bmw x4 M makina esht e sa po ardhur dhe ne super gjendje cmimi 46000 euro mundsi ndrimi Tiranë
E shitur
; Gjendje e shkelqye; Letra te paguara deri ne fund te viti; Motor 3.0 nafte nuk e kap taksa e lluksi; Viti 2002; Automatik; Shitet ose nderohe; Sendilje me ngrohje para dhe mbrap; Sendiljet. Tiranë
E shitur
E shitur

BMW X4 u prezantua në publik në 2014 në një ekspozitë në Gjenevë. Para premierës, kompania bavareze shpërndau në internet një video në të cilën u demonstrua dizajni i trupit dhe u thanë disa karakteristika teknike të veturës. Reagimi i publikut tek kryqëzimi i ri BMW ishte shumë i mirë sepse ai duket si një X6 më prestigjioz. Shqyrtimet e pronarëve të BMW X4 janë vetëm pozitive. Ndërthurja gjermane është në gjendje të tërheqi entuziazëm dhe ka një dizajn tërheqës. Brenda X4 është komod, cilësia e materialeve të dekorit është shumë e lartë - ka alumin, dru dhe plastikë të butë. Sedilja e shoferit ka shumë rregullime, gjë që ju mundëson të përshtateni sipas kërkesave tuaja. Hapsira e këmbëve për udhëtarët e radhës së dytë është e mjaftueshme për udhëtime të rehatshme.

BMW X4 general form
BMW X4 side view
BMW X4 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera