Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Shqipëri

Dogane e paguar; ; Tavan Panorama; ; Pilot Automatik; ; Sedilje me ngrohje; ; et. Durrës
6 990€
BMW X3 28i Xdrive; ; Kambjo: automatike; ; Targa: Dogan; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Motor 1998cc Benzin, start stop, keyless, panorama, km ne xham, kamera parkimi 360, ne super gjendj. Durrës
15 500€
OKAZION !!!; ; Per arsye EMIGRACIONI shitet BMW X3 NE GJENDJE PERFEKTE Elbasan
9 900€
I diskutueshëm
BMW X3 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; OPSIONET - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKUR- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE +. Tiranë
5 300€
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
7 900€
Makina esht n gjendje prefekte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht kambjo automat 4 gomat aktive e sapo ardhur nga Gjermania makina esht full option sensor parkimi para mbrapa navigator te mad. Tiranë
7 800€
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presion. Tiranë
1€
Bmv viti 2013 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 173 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper dopjo klima sendilje. Tiranë
26 000€
BMW X3, 2009, 170.000, 9800 euro Tiranë
9 800€
Viti: 2016; ; Kilometrazhi: 48000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Greqi
36 800€
Bmv viti 2013 nafte 2.0 Automat full full me ekstrat opsionet te gjitha navi klima dopjo kseno sensor parkimi sendiljet lekur me ngroje pasqyrat me palosje drita inteligjente tavan xhami komple. Tiranë
E shitur
BMW X3 look M me letra te prera per nje vit viti 2006 190 mi km origjinale te vetat ngjyr e zeze eshte ne gjendje te mire shum e paster brenda dhe jashte per me teper info tel 0698968647 cmimi 5000. Durrës
E shitur
Shitet per arsyje largimi nga shqiperia, cmimi eshte okazion sepse duhet te largohem brenda muajt letrat i ka te prera sherbimet e bera gati per cdo lloj prove dhe servisi per kontrroll kilometr. Tiranë
E shitur
Shitet per arsyje largimi nga shqiperia, cmimi eshte okazion sepse duhet te largohem brenda muajt letrat i ka te prera sherbimet e bera gati per cdo lloj prove dhe servisi per kontrroll kilometr. Tiranë
E shitur
BMW X3 300 naft ne gjendje shum te mir Korçë
E shitur
Makina esht full extra me kilometrat orgjinale me liber servisi ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove me dogan te paguar gati per targa mundesi ndrrimi Tiranë
E shitur
Bmv viti 2013 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 173 km me liber sherbimesh sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet sipe. Tiranë
E shitur
Bmw x3 viti 2011 full option te gjitha sherbimet te bera tek b. sedile me ngrohje sensor parkimi dhe sensor dritash dhe sh. makina esht ne gjendje perfekte gati per cdo lloj pro. tel 0693219902 Fier
E shitur
Bmv viti 2015 naft 2.0 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper klima sendiljet lekur me ngroje dopjo kseno pasqyrat m. Tiranë
E shitur
BMW X3 ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove E zez xhama origjinal te zinj goma te reja Korçë
E shitur
Makina esht full extra me kilometrat orgjinale me liber servisi ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove me dogan te paguar gati per targa Tiranë
E shitur

Gjenerata e parë BMW X3 u shfaq në publik në vitin 2003 në ekspozitën prestigjioze të automobilave në Frankfurt. Para së gjithash, publiku ishte i interesuar në karakteristikat teknike të kryqëzimit bavarez, pasi dizajni nuk ngjallte shumë interes. Risi nga konsorciumi gjerman nuk ishte përfaqësimi dhe agresioni, i cili qëndronte për X5 por disa kritikë që e quajtën X3 jo shumë tërheqëse për blerësit. BMW X3 i ri u prezantua në Sallonin e Parisit në vitin 2010. Këtë herë, makina goditi tifozët me dizajnin e saj dhe opsionet e teknologjisë së lartë. Versioni i ri i BMW X3 u shfaq në 2014. Premiera u mbajt në formatin e një prezantimi video, në të cilin përfaqësuesit e kompanisë bavareze zbuluan konfigurimin, si dhe karakteristikat teknike të kryqëzimit të ri.

BMW X3 general form
BMW X3 side view
BMW X3 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera