Njoftimet Premium

Shitja e BMW X1 në Shqipëri

Makina ish ne gjendje super te mir sportive e paster si jasht dhe brenda te gjitha sherbimet e bera gomat e reja 4stagioni disqet sportive ngjyr te zez shitet per arsyje mosperdorimi makina esh. Lushnjë
9 000€
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
12 200€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
15 300€
Bmv viti 2010 naft 2.0 Automat ka 159 km me liber sherbimesh esht bler me 0 km ke bmv sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha sherbimet sa po jan be. Tiranë
E shitur
Bmv viti 2010 naft 2.0 Automat ka 159 km me liber sherbimesh esht bler me 0 km ke bmv sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha sherbimet sa po jan be. Tiranë
E shitur
Bmw X1 xDrive28i viti 2013; Motorr 2.0L TwinPowerTurbo benzine 245hp; ; Funskionet: *Sistem Start/stop me buton; *Fiket/ndizet ne semafor; *Komanda ne timon; *Komanda zanore; *Eco Pro; *Rigjeneri. Tiranë
E shitur
Viti 2008 dhjetor; Benzine 1.6; Manuale; Me 2celsa; Ka ardh nga zvicra; Deri ne gusht 2020 esht e paguar siguravcionet Tiranë
E shitur
BmwX1 Viti 2010 Sensor parkimi; Kamje Automatike Nafte Motori 2.0 Tdi; Dogana e paguar Km origjininale 1830000; Te gjitha sherbimet te sapo bera ne Itali; Opsione te timoni salloni stof shume. Tiranë
E shitur
FULL OPTION, sedilje me ngrohje, opsione tek timoni, fiksator i shpejtesise, sensor parkingu, 8 goma dimri dhe vere (disqe alumini origjina) navigator, bluetooth call, esp, opsion per konsu. Tiranë
E shitur
Bmw X1 xDrive28i viti 2013; Motorr 2.0L TwinPowerTurbo 240hp; ; Funskionet: *Sistem Start/stop; *Eco Pro; *Rigjenerim I energjise se frenimit; *Kamio automatike 8-speed A/T; *Sistem xDrive 4x4. Tiranë
E shitur
Bmw X1 xdrive; Viti 2010; Motor 2.0 Naft; Km 203.000; Kambio Automatike; Euro (mtimi i Gazrav) Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Fener Mjegulle, Pilot Automatik, Klima, Pasqyrat m. Durrës
E shitur
Makina ngjyre e zeze me tapiceri lekure ne ngjyre Dakota bezhe me disqe 18 stil 568, 5 porta, xhamat mbrapa te zinje origjinal nga fabrika, pasqyrat elektrike, pilot automatik 8 + 1, vetparkim. Tiranë
E shitur
BMW X1 XDrive, Viti fund 2011, motorr 2.0 nafte (shum ekonomik. Makina disponon: 155.000 kilometra (origjinal) kamjo automatike, sendilje me ngrohje, pilot automatik, timon multifunksional, D. Tiranë
E shitur
Bmv viti 2010 naft 2.0 Automat ka 159 km me liber sherbimesh esht bler me 0 km ke bmv sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha sherbimet sa po jan be. Tiranë
E shitur
Bmw X1; X-Drive; Full Option; Viti 2011; 2.0 Naft; Kamjo Automat; 2-Celsa; Xhama te zinj origjinal; Tavan xhami; Komando ne timon; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash; Tapiceri lekure. Durrës
E shitur
Bmw X1; X-Drive; Full Option; Viti 2011; 2.0 Naft; Kamjo Automat; 2-Celsa; Xhama te zinj origjinal; Tavan xhami; Komando ne timon; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash; Tapiceri lekure. Durrës
E shitur
Bmw X1; X-Drive; Full Option; Viti 2011; 2.0 Naft; Kamjo Automat; 2-Celsa; Xhama te zinj origjinal; Tavan xhami; Komando ne timon; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash; Tapiceri lekure. Durrës
E shitur
: 069 32 32 032; ; -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!; -BMW X1; -VITI 2015; -MOTORRI 1.8 NAFTE; -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC; -KLIMA DIXHITALE; -SEDILJE ME NGROHJE; -TIMON ME NGROHJE; -NAVI. Tiranë
E shitur
Super mjet bmw x1 s driver 1.8d super ekonomike super gjendej nuk ka nevoj per asnje sherbim eshte ne gjendje perfekte kilometrat i ka te veta me garanci dhe me fatura te deklaruara nder vite 6. Durrës
E shitur
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Ita. cmimi 12200 euro Fier
E shitur
Shitet bmw x1 per arsyje mos perdorimi makina esht ne gjendje shum te mir shum e paster nga brenda dhe jasht me gjith sherbimet e bera dhe shum ekonomike me motorr 2.0na. i ka te gjitha ful. Lushnjë
E shitur

Ky kryqëzim është bërë një sukses i vërtetë komercial për markën bavareze sepse ishte në gjendje të kombinonte performancën e shkëlqyer lëvizëse dhe praktike, duke mbetur në një gamë çmimesh të volitshme. Premiera e BMW X1 u mbajt në vitin 2009 në formatin e një prezantimi video në të cilin përfaqësuesit zyrtarë të kompanisë bavareze i prezantuan gazetarët në dizenjimin dhe karakteristikat teknike të produktit të ri. Gjenerata e parë X1 është projektuar në platformën BMW Seria 3. BMW X1 i ri u lëshua në vitin 2015. Nga paraardhësi i saj, makina ka dallime të mëdha. Vlen të përmendet një platformë e re, e cila tani prodhon bavarezën X1. Në vend të platformës së serisë 3, prodhimi i X1 i ri përdor platformën e kompaktit të veturës BMW Seria 2.

BMW X1 general form
BMW X1 side view
BMW X1 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera