Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 7 në Shqipëri

bmw 7series 750 Active hybrid 449hp bmw i ka krejt service e bana Interessime thirrum numri: + 49015174389268 Kukës
20 000€
Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgj. Navi i madh me harten e Europe; ; Baxha xham; ; Comfort, Sport, Sport +; ; Start/sto; ; Rimeso drur; ; Goma te rej; ; Letra te paguara per nje vi. Etj Fier
10 900€
Bmw Seria 7; Motor 3.0 Naft; Viti 2004; Kambio Automat Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
4 700€
Makina Posedon:; ->Sallon Lekure; ; ->Disqe Alumini Origjinale; ; ->Drita Kseno/Bikseno Me Rrathe Angel Eyes; ; ->Sensor Parkimi Fabrike; ; ->Xhamat E Pasem Te Zinj; ; ->Sistem Audio I Amplifikuar 3D; Soun. Shkodër
15 000€
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove; ; Letrat e paguara; ; Mundesi nderrimi Durrës
14 500€
Bmw 730d Lungo (Nuk Ka Taks Luks) Makina Posedon Keto Opsion: Disqe Alumini Ne Gjendje Shum Te Mire Bashk Me Gomat; Sallon Lekure Shum E Paster; Fenera Me Lupa; Ndezje Start Stop; Komanda N. Durrës
5 300€
Shitet ose ndrrohet; Perferohet ndrrim me audi A8 2010 e siper; Makina ska nevoj per asni sherbim !; Shum e paster jasht dhe brenda; Baxho, tavan kamosh, ngrofje sediljesh etj Tiranë
17 000€
Bmw 740i Viti 2009. Serviset e ber. Gomat te re. Baxha ngrohje serdiljesh navi kamer sens. Kilometrat orgiina. Nuk ka taks l. Makina eshte e mbajtur behet me ndrim me makin me te shtrenj Tiranë
1€
Bmw Seria 7. 3, 0 Naf. Viti i prodhimit 2004 (jo takse luksi) Automat, Marshe ne Timon, Sallon lekure, Sedile me memorie, Baxho xhami, Pilot automatik, Limitator Shpejtesie, Sensor Shiu, Dritas. Tiranë
6 500€
makina esht ne gjendje shum te mir motorr 3.0 nuk e kap takse lluksit makina esht full me te gjitha sherbimet e sapo bera goma te reja impjanti gazit i markes stag shum ekonomike Peqin
6 300€
Bmw 730. FULL EKST. Sedilje confort me vrima me masa. Me levizje dhe mbra. Lekur bez. Timon druri me ngrof. Ngrofje ftofje para mbra. Hapse xha. Kamera para ( NIGHTVIO) kamer. Durrës
20 000€
Bmw 730D seria 7 viti 28/11/2005 dopio xham me dogane me letra paguara me 258000 km te vetat xenon sendile individuale super full servise te kryera gjendje perfekte goma Te reja disqe 19 vaj filtr. Tiranë
7 600€
BMW 730 LD; Vi. 2010; . 220.000; Me Dogan Te Paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map USB Port TV DVD Dritat Intelligent Light BMW Sensor Parkimi + Kamera Mbrapa Sensor Drite Dhe Shi. Durrës
18 400€
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
4 900€
Shitet Bmw 730d 3.0 naft pa taksa luksi; letra te paguara per 1 vit; full option; super gjendje 0 defekt Tiranë
4 800€
Bmw 730 diesel; viti prodhimit 2010; kambio automatike; 190 mij km origjinale; distronik; xhama te zi origjinal; xham termik perpara; sensore parkimi; hapse xhami siper; start-stop; dyer m. Durrës
17 500€
Bmw 730 diesel me dogane paguar me targa me sherbime Te bera super gjendje makina eshte mbajtur ne garazh e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
4 500€
Bmw seria 7. 3.0 nafte. Makina eshte supe. si nga ana vizuale ashtu dhe gjenerike e motorr. kamje tgjith. Konsumim minimal. 6-6.5litra ne autostrad dhe 9-12 litra ne qye. Opsione. Tapicer. Tiranë
6 800€
BMW Seria 7 viti 2011, E zez, 190000km Tiranë
24 000€
Shitet bmw 740i 2009; Kamera edhe sensor; Tv & Navi; Xhama te zinj; Baxha; Goma te reja 100%; Te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum te mir brenda e jash; 2987 kubik se kap taksa lu.. Tiranë
17 000€
* BMW SERIE7; * 3.0 Nafte, Automat, 190.000 km origjinale, ngjyra zeze; * Look M fabrike, Goma te reja, Dyer me thithje para mbrapa, Sedilje me ngrohje, panoram; * goma te reja PIRELLI; Supe. Tiranë
20 000€

BMW Seria 7 u shfaq në vitin 1977. Në atë kohë, sedani bavarez u konsiderua si një nga përfaqësuesit më sportiv të segmentit të saj. Në të njëjtën kohë, shumë vëmendje iu kushtua edhe rehatisë dhe funksionalitetit. BMW Seria 7 e re u prezantua në vitin 1986. Vetura ndryshonte nga paraardhësi i saj nga një trup më i ulët agresiv dhe motorë të fuqishëm. Gjenerata e tretë e Seria 7 u hodh në qershor 1994. Në vitin 2001, u lind gjenerata e katërt e BMW 7. Modeli mori një dizajn modern, por fansat akuzuan krijuesit se sedani kishte humbur pamjen e saj agresive. Gjenerata e pesë u shfaq në vitin 2008. Dizajni i trupit të BMW 7 i ri është bërë më harmonik, dhe pajisjet janë të pasura. Në 2015, BMW solli në treg një të re Seria 7, e cila sot është personifikimi i teknologjive më të mira të kompanisë.

BMW Seria 7 general form
BMW Seria 7 side view
BMW Seria 7 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera