Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Shqipëri

Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
24 900€
BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me Shtator 2021; * Tapicer. Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Shitet per motive familjare ! Tiranë
16 000€
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
7 800€
I diskutueshëm
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 93000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
11 600€
BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; ; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me SHtator 2021; . Tiranë
E shitur
Vetem Shitet; Km-94800; Fuq. 333 kuaj; ; Ngjyra jashte-e Zez; ; Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timoni (art poshte Majtas Dhjatht) Drita Mjergull; ; Drita per diten automatik (. Tiranë
E shitur
Shitet BMW 640i twinturbo e 2013, me te gjitha sherbimet e krye. Makina ka 139000. Te gjitha opsionet e mundshme perfshire sedilje me masazh, ngrohje ftohje, kamera, tavan panoramik. Tiranë
E shitur
Bmw 640 nafte twin turbo makina eshte ne gjendje te mir pa asnje problem letrat sapo jan paguar per nje vit shitet ose nderohet me makin ose shtepi ne vlore Vlorë
E shitur
Shitet ose Kembehet; Km-94800; Fuq. 333 kuaj; ; Ngjyra jashte-e Zez; ; Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timoni (art poshte Majtas Dhjatht) Drita Mjergull; ; Drita per dite. Tiranë
E shitur
Bmw 640 nafte twin turbo makina eshte ne gjendje te mir pa asnje problem letrat sapo jan paguar per nje vit shitet ose nderohet Vlorë
E shitur
BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100K. MAKINA ESHTE 28.12.2005 MAKINA KA 190000KM ORIGJINAL. DHE ESHTE FULL FU. MAKINA KA NGJYRE T. Tiranë
E shitur
Shes BMW seria 6 me motorr 3.5 benzi. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e krye. Ka 200.000. Makina ka look M6 brenda dhe jash. Cmimi eshte i diskutueshem dhe k. Shkodër
E shitur
Bmw seria 6 645ci benzine + g. Makina eshte ne gjendie shume te mire me te gjitha sherbimet e bera te Hari Lena, Makina eshte me me mpiant gazi Auto Gas Italia brenda garancise, 93 mije k. Tiranë
E shitur
Shitet BMW 630seria6 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE PERKRY. Nuk e kap taksa LUKS, , te gjitha sherbimet e bera, mimi i DISKUTUSHE Lushnjë
E shitur
Bmw 4.5 benzine ne gjendje shum te mir dhe e shpejt; me letra te sapo-paguara per nji vit; timon anglez Tiranë
E shitur
Sedilje ngrohje, karikator 5cd, cabrio, sedilje individuale me memorje, disqe m pow. makina eshte super ne gjendje eshte e mbajtur per qef nuk ka nevoje per sherbimin me te vog. makina esht. Tiranë
E shitur
super okazion tapet 100metra ma i trashi 5 bilardo me gur steka neonat siper bilardove frigorifer plus ca panorama me ndricim si televizora 5 mlj lek tgjitha Elbasan
E shitur
Shes bmw 640 i benzin xdri. esht vit 2.2017 me 5 mi kilomet. makina esht e re e fabrik Kukës
E shitur
-FULL body kit dhe interior AC Shnitzer; -Makina ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove; -Color Black Matte; -Model 2005 Tiranë
E shitur

Makinat e shtëpisë bavareze janë të famshëme për cilësitë e tyre pa kompromis, por shumë prej tyre nuk kanë luks. Prandaj, u bë një përpjekje për të kombinuar sportin, me rehatinë e lartë, duke nisur BMW Seria 6. Për herë të parë, BMW Seria 6 u shfaq së pari në vitin 1976 në një ekspozitë në Gjenevë. Makina zëvendësoi Coupe-E9 dhe e tejkaloi atë në aspektin e funksionalitetit dhe rehatisë. BMW 6 e re u shfaq në vitin 2003. Coupe-ja bavareze nuk humbi ideologjinë e mëparshme dhe u dallua qartë nga modeli i përgjithshëm i kompanisë me dizajnin e saj të shpejtë dhe zhvillimet progresive teknike. Gjenerata e ardhshme e BMW Seria 6 u shfaq në vitin 2011. Makina u bë mishërim i një faze të re në zhvillimin e kompanisë bavareze dhe ishte në gjendje të befasonte publikun me teknologji të lartë.

BMW Seria 6 general form
BMW Seria 6 side view
BMW Seria 6 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera