Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Shqipëri

BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me Shtator 2021; * Tapicer. Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Shitet per motive familjare ! Tiranë
16 000€
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
7 800€
I diskutueshëm
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 93000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
11 600€
Shes BMW seria 6 me motorr 3.5 benzi. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e krye. Ka 200.000. Makina ka look M6 brenda dhe jash. Cmimi eshte i diskutueshem dhe k. Shkodër
E shitur
Bmw seria 6 645ci benzine + g. Makina eshte ne gjendie shume te mire me te gjitha sherbimet e bera te Hari Lena, Makina eshte me me mpiant gazi Auto Gas Italia brenda garancise, 93 mije k. Tiranë
E shitur
Shitet BMW 630seria6 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE PERKRY. Nuk e kap taksa LUKS, , te gjitha sherbimet e bera, mimi i DISKUTUSHE Lushnjë
E shitur
Bmw 4.5 benzine ne gjendje shum te mir dhe e shpejt; me letra te sapo-paguara per nji vit; timon anglez Tiranë
E shitur
Sedilje ngrohje, karikator 5cd, cabrio, sedilje individuale me memorje, disqe m pow. makina eshte super ne gjendje eshte e mbajtur per qef nuk ka nevoje per sherbimin me te vog. makina esht. Tiranë
E shitur
super okazion tapet 100metra ma i trashi 5 bilardo me gur steka neonat siper bilardove frigorifer plus ca panorama me ndricim si televizora 5 mlj lek tgjitha Elbasan
E shitur
Shes bmw 640 i benzin xdri. esht vit 2.2017 me 5 mi kilomet. makina esht e re e fabrik Kukës
E shitur
-FULL body kit dhe interior AC Shnitzer; -Makina ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove; -Color Black Matte; -Model 2005 Tiranë
E shitur
shes BMW 630 benzin 3.0 viti 2005 ne gjendje perfekte, vetura esht e inportuar ne gjermania, vetura esht e pa doganuar per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 os. Tiranë
E shitur
Bmw seria 6 2005 full me dokumente deri ne fund tedhjetorit 2017 gati pr do lloj prove shitet pr arsye mosprdorimi Tiranë
E shitur
Shitet BMW me te gjitha letrat 3000 benxine ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi look si brenda dhe jashte te vitit 2007 cmimi 11500 euro i diskutushem Lezhë
E shitur
Shitet bmw 630i me dogan dhe dokumenta dokumenta te sapo bera, sallon meshin ngjyr e zez, makina ngjyr e bardh perl, motorr 3mish benzin gjendje shum e mir xhenerike dhe mekanike, full opsio. Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 6 motorr 3000 benxi. e sapo ardhur nga italia, dogana 700 mi lek i kushto. nuk e kap taksa luksi. esht ne gjendje perfekte si motorrike ashu dhe xhenerik Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 6 automat 650 benzin full opti. clima, dvd cd mp3 tapiceri e re e zeze me portokalli, kambio automat, sedilie me ngrohje, sedilet me regjistrim me komanda, bixenon fabrike. Tiranë
E shitur
Bmw seria 6 motorr 630. full opsion sallon meshin ngjyr e sallonit e z. ngjyra e makines e bardh perr Tiranë
E shitur

Makinat e shtëpisë bavareze janë të famshëme për cilësitë e tyre pa kompromis, por shumë prej tyre nuk kanë luks. Prandaj, u bë një përpjekje për të kombinuar sportin, me rehatinë e lartë, duke nisur BMW Seria 6. Për herë të parë, BMW Seria 6 u shfaq së pari në vitin 1976 në një ekspozitë në Gjenevë. Makina zëvendësoi Coupe-E9 dhe e tejkaloi atë në aspektin e funksionalitetit dhe rehatisë. BMW 6 e re u shfaq në vitin 2003. Coupe-ja bavareze nuk humbi ideologjinë e mëparshme dhe u dallua qartë nga modeli i përgjithshëm i kompanisë me dizajnin e saj të shpejtë dhe zhvillimet progresive teknike. Gjenerata e ardhshme e BMW Seria 6 u shfaq në vitin 2011. Makina u bë mishërim i një faze të re në zhvillimin e kompanisë bavareze dhe ishte në gjendje të befasonte publikun me teknologji të lartë.

BMW Seria 6 general form
BMW Seria 6 side view
BMW Seria 6 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera