Njoftimet Premium

BMW Seria 5 ne shitje në Shqipëri

Shitet; ; Marka, Modeli: BMW 535 XDrive 4x4; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 175.000; ; Ngjyra: gri e erret; ; Opsionet shtese: . Tiranë
23 500€
SHITET; ; Marka, Modeli: BMW 535d Xdrive 4x4; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 205.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel. Tiranë
8 500€
SHITET; ; Marka, Modeli: BMW 528i Benzin-Gas; ; Viti: 2008; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin-Gas; ; Targa: Targa Shqiptare; ; Km: 270.000; ; Ngjyra: Gri; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
8 500€
-BMW 528i; ; -2.0 benzin 240hp turbocharged; ; -Viti 2016; ; -132.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 19.850 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
19 850€
-BMW 523d; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2021; ; -17.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 48.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
48 100€
shitet bmw seria 5 f11; ; ne gjendje perfekte; ; mundesi nderimi; ; me ndrim ka cmim t. Korçë
13 499€
I diskutueshëm
-BMW 535i GT; ; -3.0 benzin twin turbo; ; -Viti 2011; ; -182.000 km; ; -Full option; ; -mimi 10.400 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
10 400€
shitet makina ne gjendje te mire si brenda dhe jashte; ; shum e paster; ; ndrohet me makin me te vogel! me ndrim ka cmim t. Korçë
15 000€
I diskutueshëm
-BMW 520i; ; -2.0 benzin 181 hp; ; -Viti 2013; ; -198.000 km; ; -Full option; ; -mimi 9.200 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
9 200€
-BMW 520i; ; -2.0 benzin 240 hp; ; -M kit; ; -Viti 2015; ; -89.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 20.900 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
20 900€
Makina eshte ne gjendje shume te mire, komode dhe mjaft e sigurte ne rruge! Kjo makine eshte perdorur ne Angli nga nje avokat dhe me pak ne Shqiperi e cila eshte trajtuar mjaft mire nga posedues. Kukës
1 700€
I diskutueshëm
Shitet; ; Marka, Modeli: BMW 535 XDrive 4x4; ; Viti: 2014; ; Kambjo: Automat; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan e paguar; ; Km: 175.000; ; Ngjyra: gri e erret; ; Opsionet shtese: . Durrës
23 500€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
9 400€
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; KAMERA 360 Grade; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; SPORTPAKET; ; Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONIC, 9G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1; ; BAXHO XHAMI; ; DISTANCE DISPLAY; ; SPEED LIMIT ASSIS. Tiranë
22 000€
me letra per nje vit Tiranë
1€
I diskutueshëm

BMW Seria 5

BMW Seria 5 ishte një nga makinat e para masive të markës bavareze në segmentin e biznesit. Karakteristikat dalluese të BMW 5 janë një dizajn i bukur, si dhe cilësia e udhëtimit mahnitëse. Kombinimi i këtyre komponentëve lejoi makinën të mblidhte rreth vetes një ushtri të madhe fansash, të cilët çdo vit bëhen gjithnjë e më shumë. Gjenerata e parë BMW Seria 5 u prezantua në Mynih në vitin 1972. Në total, ky model ka 7 gjenerata dhe kjo e fundit u shfaq në vitin 2016. BMW Seria 5 e re mori një dizajn harmonik, pezullim të ekuilibruar dhe motorë të teknologjisë së lartë. Brendësia e makinës ngjan me një zyrë të shtrenjtë - në mënyrë efikase, të menduar dhe bukur. Pronarët e gjeneratës së re të BMW 5 festojnë dinamikën dhe komoditetin e shkëlqyer të këtij modeli.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Seria 5
Pamje anësore BMW Seria 5
Pamja e pasme e BMW Seria 5

Shitja e BMW në qytete të tjera