Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 5 në Shqipëri

Marka bmw 530i; Forca mottorrike 2996; Lloji i kambjosAutomat; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 2008; Kilometrat 236000; Eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryrer tek bmw, e mbajtur n. Lushnjë
5 000€
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; ; JO NDRRI.; ; Me dogan t paguar dt 01.2.2019; ; Bi Xenon et.; ; Konsumi pr 100 K.; ; Urban 5.9.; ; Ekstraurban 4.3.; ; I kombinuar 4.9; ; SHUM SHUM EKSTARA Fier
17 900€
BMW 528i Xdrive 4x4; ; Viti: 2008; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 230.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin (pa taks lluksi, behet me ga. Durrës
7 999€
Bmw; Motor 3.5 Naft; Pa Taks Lluksi; Kambio Automat; Super Gjendje; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
7 000€
I diskutueshëm
Bmw 530 Pa Taks Lluksi; Viti 2003; Look M; Kambio Automat; Gjendje shkelqyer Motorike & Xhenerike; Cmimi i padiskutueshe; Mundesi Nderrimi, me nderrim 5000 Fier
5 000€
PA TAX LUKS. MAKINA ESHTE SUPER FUL. TAVAN PANORAM. TAPICERI LEKU. SEDILJET ME NGTOHJ. NAVIGATOR DV. SENSOR PARKIM. LETRAT TE PAGUARA PER NJE VIT. MUNDSI NDRIM. DHE FINANCIMIR ME KEST. Fier
4 600€
I diskutueshëm
E sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Sallon meshine bezhe shume i paster; ; Pilot automatik; ; Timon me gunga; ; 3 celsa; ; Kseno bikseno; ; Stopat ne led; ; Goma te reja; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
7 400€
Sensor Parkimi para/mbrapa; ; Sallon bezhe shum I paster; ; Me dogane te paguar Tiranë
4 700€
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
16 500€
. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
8 400€
Bmw 525 2012. Sherbimet ke bmw super e mbajtur dhe e vecant ne llojin e v. Kontakt 0699192441 Durrës
15 900€
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
12 400€
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
5 300€
SHITET BMW 520i BENZIN-GA (igi-Troni) VITI 20.12-2003; KAMBIO AUTOMAT; XHAMA TE ZI; PILOT AUTOMATIK; SENSOR PARKIMI ORIGJINAL; NAVIGATOR TV/DVD/AUX/MAPS; BAGAZHIER 6 CD; -SENDILE LEKURE COMFOR. Durrës
5 500€
BMW SERIA 5 3.0 NAFT ( PA TAKS LUKSI ); KAMIO AUTOMAT; VITI 2005; OPSIONET -NAVI MADH - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKU- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIK. Tiranë
5 300€
Shitet makina BMW 535i GT, viti Mars 2010.Makina nuk eshte makine tregtaresh e kam mar vet ne Amerike, eshte super makin disqe BBS (20 INC) te gjera mbrapa te modeli. Makina posedon 300 (moto. Tiranë
1€
Shitet bmw seria 5 viti 2004 look M 2009; Trasmisioni - automat; Gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike Tiranë
6 000€
Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
5 000€
Shitet 525d versioni 530 jo 520 ne gjendje perfekte me tgjitha sherbimet e sapobe. Goma te re. Sensor ne rast aksiden. Sensor parkimi shiu e. Shume e paster brenda e jash. Pasqyr. Elbasan
1€
BMW 530 GT 2012 3.0 diesel 80.500 km panoramic 2 hapje kamera 360 grade navigator sendile eleketrike + me ngrohje; 15.800 pa dogane /ne durres Tiranë
15 800€
Bmw F10 528i full opsion viti 2012; Me dogane te paguar; Motorr 3000 benzine; Mundesi nderrimi; C. vibe. watsapp Durrës
15 500€

BMW Seria 5 ishte një nga makinat e para masive të markës bavareze në segmentin e biznesit. Karakteristikat dalluese të BMW 5 janë një dizajn i bukur, si dhe cilësia e udhëtimit mahnitëse. Kombinimi i këtyre komponentëve lejoi makinën të mblidhte rreth vetes një ushtri të madhe fansash, të cilët çdo vit bëhen gjithnjë e më shumë. Gjenerata e parë BMW Seria 5 u prezantua në Mynih në vitin 1972. Në total, ky model ka 7 gjenerata dhe kjo e fundit u shfaq në vitin 2016. BMW Seria 5 e re mori një dizajn harmonik, pezullim të ekuilibruar dhe motorë të teknologjisë së lartë. Brendësia e makinës ngjan me një zyrë të shtrenjtë - në mënyrë efikase, të menduar dhe bukur. Pronarët e gjeneratës së re të BMW 5 festojnë dinamikën dhe komoditetin e shkëlqyer të këtij modeli.

BMW Seria 5 general form
BMW Seria 5 side view
BMW Seria 5 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera