Njoftimet Premium

BMW Seria 4 ne shitje në Shqipëri

-BMW 420d Gran Coupe; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2015; ; -50.000 km; ; -Full option; ; -mimi 15.400 deri ne Durres pa dogan; ; ; ; @illyriamotors Durrës
15 400€
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer eshte gati per doga. Kilometrat e veta 150 000-159 000 Goma te reja dhe disqet 18 Makina eshte me startin st. Marsha ne timon Cmimi i diskutush. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer eshte gati per doga. Kilometrat e veta 150 000-159 000 Goma te reja dhe disqet 18 Makina eshte me startin st. Marsha ne timon Cmimi i diskutush. Tiranë
E shitur
Bmw 420 x (af) perfomance (Fabrike) grand cupe, sport line, kilometra 35000 mij (orgjinal) sallon lekur (te zeze me fije te kuq) sendiljet me ngrohje plus memorizim, hapse xhami, ekran ne xham. Elbasan
E shitur
BMW 420-2.0 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2014 me 158.000 km, LOOK M POWER, sapo targuar, me letra te gjitha te paguara deri ne 22.08.2020, shume pak e perdorur ne Shqiperi, kamio manual 6 marsha. Tiranë
E shitur
BMW 420-2.0 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2014 me 158.000 km, LOOK M POWER, sapo targuar, me letra te gjitha te paguara deri ne 22.08.2020, shume pak e perdorur ne Shqiperi, kamio manual 6 marsha. Tiranë
E shitur
MAKINA ESHT NE GJEDJE TE SHKELQY. AJO ES. GATI PER DOGA. GOMAT E REJA DHE DISQET 18.MAKINA ESHT. STARTIN ST. MAKINA ESHT NE PERFORMANCEN E VET DHE VIZO. MARSHA NE TIM. CMIMI. Tiranë
E shitur
Makina ndodhet jasht shtetit, eshte e mirembajtur dhe cmimi i diskutueshe Tiranë
E shitur

BMW Seria 4

BMW Seria 4 u shfaq zyrtarisht në ekspozitën e Gjenevës në mars të vitit 2013. Për markën BMW, ky model është bërë një fazë shumë e rëndësishme e zhvillimit. Siç është planifikuar nga prodhuesit, kjo makinë duhet të kombinojë prestigjin e BMW Seria 5, por në aspektin e cilësisë së udhëtimit të jetë më afër Seria 3. Në 2017, makina u ristrukturua. Jashtë, konfigurimi i optikës së dritave ka ndryshuar (LED janë instaluar në vend të bi-ksenon), bumpers dhe hartimin e disqeve të rrotave. Jashtë kësaj, BMW Seria 4 është një nga makinat më agresive të prodhuesit bavarez deri tani. Brenda makinave përditësohen materialet e arredimit, panelin e instrumentit dhe timon. Sistemi iDrive tregon lundrimin, një foto nga kamera e pasme e shikimit, cilësimet e ndryshme të automjetit dhe skedarët e medias.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Seria 4
Pamje anësore BMW Seria 4
Pamja e pasme e BMW Seria 4

Shitja e BMW në qytete të tjera