Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 3 në Shqipëri

shitet makina per arsye emigrim. makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
2 200€
I diskutueshëm
OKAZION -Shitet BMW Seria 3, modeli 328 (xdriv) viti 2014. sht shum e pastr si nga ana estetike dhe xhenerik. T gjitha shrbimet ( vaj, filtra, ferrota) jan br tek koncesionari BMW Albani. Tiranë
15 500€
I diskutueshëm
letrat sa jan paguar behet 100%Gaz 6 + 1 marsha makina esht shum e paster super gjenjde Kavajë
3 600€
Opsionet shtese:; sapo targuar sedilet me ngrohje sensor para mbrapa navigator pasqyrat me palosje gomat 95 % te reja kseno bikseno; ; MUNDESI NDERRIMI Elbasan
13 700€
BMW 318 Benzine, Kambio, Automatike 168000 km, U shit Flm SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
5 500€
Xhama te zinj me leje; ; Dritat Led; ; Fiket vet ne trafik; ; Keyles go; ; Tapiceria me qepje te; ; Sedile me fryrje; ; Timon multifunksonal; ; Cruise control; ; Goma te reja; ; Vaj filtra te sapo nderruar. Tiranë
13 800€
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
6 500€
BMW325x (drive) Automat (tip tronic) 2006 325000 km, me libr shrbimi Full Option, e ardhur nga Zvicra dhe e targua. Makina sht n gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jasht!! Makina dispono. Vlorë
5 000€
Okazion ! Bmw m3packet diesel 2998 cm, E90 ! 4x4 x drive, shum e shpejte dhe ekonomike, sherbimet ektstra, e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj, pak e perdorur ne Shqiperi, vetem ng. Tiranë
7 700€
I diskutueshëm
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA KA 2 CELSA GOMAT E REJA 100% BAXHO TAVANI ETJ MUNDESI FIANACIMI ME KESTE Elbasan
3 300€
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
4 000€
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
4 500€
Makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe xheneri. Te gjitha serviset e bera ne garazhdi BMW ne France, ajo ka 107.000 km dhe 360 kuaj fuqi, kamio automatike me + - ne tim. N. Korçë
1€
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
2 990€
I diskutueshëm
Bmw 320 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike; Makines i jan ndruar te gjitha faj castrol per bmw filtrat e rinj shume te mir. shume e paster edhe nga brenda me sedilje meshin elektrike edhe m. Berat
2 000€
I diskutueshëm
BMW 320 Coupe 2.0 Manual Benzin/Gaz (e shnuar ne lejen e qarkullimit) me letra te pagua. Makina disponon 219 mij km origjinale, kambio manuale 5 + 1, klima automat, xhama pasqyra elektrike. Berat
2 500€
I diskutueshëm
BMW 318 viti 2001/2002 goma 80%, gjitha pjesat xhenerike dhe motorike te bera, letrat te prera, makina esht shum emonomike, makina esht mbajt jashtzakonisht mir, i vetmi motiv i shitjes esht se d. Tiranë
2 600€
Shitet bmw 316 benzine ne super gjend. Letrat e paguara per nje v. Tiranë
35 000€
Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
99€
I diskutueshëm
Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim edhe cdo gje fuksionale motorr 2.0 L nafte manuale letrat te paguara deri ne korrik 2020; Auto Rreli Elbasan Elbasan
5 200€
I diskutueshëm
Shitet bmw e 46 320d viti 2001! Ose nderrim me bmw seria 5 benzine! Pogradec
2 500€

Gjenerata e parë e BMW Seria 3 u shfaq në verën e vitit 1975. Makina e befasoi audiencën me një dizajn tërheqës dhe motorë të fuqishëm. Gjithsej ka shtatë gjenerata të kësaj serie. G jenerata e shtatë (G20) u prezantua në publik në pranverën e vitit 2019. Ndryshe nga versioni i mëparshëm, i ri BMW Seria 3 është bërë dukshëm më e gjerë dhe më e gjatë. Në makinë ekziston një gamë e gjerë e sistemeve të ndihmës së shoferit që e sjellin më afër veturës. Kamerat, radarët dhe sensorët monitorojnë hapësirën rreth makinës dhe paralajmërojnë shoferin për rrezikun ose përdorin frenat dhe timonin për të parandaluar një aksident të mundshëm. Gjenerata e re e Seria 3 është e pajisur me motorë benzinë ​​dhe naftë. Të gjitha modelet kanë transmisionin automatik me tetë shpejtësi.

BMW Seria 3 general form
BMW Seria 3 side view
BMW Seria 3 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera