Njoftimet Premium

BMW Seria 2 ne shitje në Shqipëri

Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
3 500€
Shitet bmw sport motorr 2 nafte shum ekonomik dhe shum e shpejt ne gjendje te mir me komanda ne timon buton starti buton ndezje me sherbime te bera shitet okazi. Kukës
E shitur
shitet BMV 220 motorr dymish nafte turbo viti prodhimit 2001 me letra per nji vit shum e mbajtur codo gje e ka ne funksjon e gacem per cdo lloj prove nga ana juaj cmimi 2700 pak i diskutushem Tiranë
E shitur
E shitur
Shiten urgjent S7 10cope komplet me power; Qmimi per cope 650euro; ; Shkruani viber 0038649116515 Librazhd
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mir pune sherbimet e kryera e gatshme per xhdo lloj prove me letra te paguara der ne dhjetor 2017 Tiranë
E shitur
Makine bmw Viti prodhimit 200. 2mijsh benzi. me dogane te pre. te gjitha sherbimet e krye. cmimi 2100euro i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shes iphone 6; dy muaj i perdorur; cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
makina ka gjendje perfekte, si ne gjendje motorike ashtu dhe ne paraqitje te jasht. full extra me komande ne timon me kondicioner me sedilje gjys lekure, disqe alumini te bukura goma te reja. Kukës
E shitur
Bmv kabrilet benzin shum ne gjendje te mir cmimi 3300 ose me Ndrim 0693717415 Tiranë
E shitur
BMW 525i bezine gas 2007 impianti i spo vendosur; ne gjendje shum te mire Tiranë
E shitur

BMW Seria 2

BMW Seria 2 - një seri makinash gjermane, e cila u prezantua në tetor 2013 dhe shitjet e para filluan në mars 2014. Seria e makinave përbëhet nga disa lloje: (F22) coupe, (F23) i konvertueshëm, (F45) kompakt dhe van (F46). Sports. Dynamics. Tradita. Këto fjalë vijnë në mendje së pari në sytë e makinave në këtë seri. Seria e jashtme 2 është vërtet shumë sportive, mjaft dinamike, moderne dhe e dallueshme përmes kontureve tradicionale të BMW, të cilat janë të njohura edhe kundër kundërshtarëve të markës bavareze. Brendësia e këtyre makinave pëlqehet nga fansat e markës për pajisje të pasura dhe materiale të kualitetit të lartë. Në kohën e shkurtër që BMW Seria 2 është në tregun e makinave, këto makina tashmë kanë shumë tifozë.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Seria 2
Pamje anësore BMW Seria 2
Pamja e pasme e BMW Seria 2

Shitja e BMW në qytete të tjera