Njoftimet Premium

BMW Seria 2 ne shitje në Shqipëri

Makina esht ne gjendje perfekt shum epaster mrena dhe jas. kamjo automa. me dogan te pagua Kavajë
3 500€
Shitet bmw sport motorr 2 nafte shum ekonomik dhe shum e shpejt ne gjendje te mir me komanda ne timon buton starti buton ndezje me sherbime te bera shitet okazi. Kukës
E shitur

BMW Seria 2

BMW Seria 2 - një seri makinash gjermane, e cila u prezantua në tetor 2013 dhe shitjet e para filluan në mars 2014. Seria e makinave përbëhet nga disa lloje: (F22) coupe, (F23) i konvertueshëm, (F45) kompakt dhe van (F46). Sports. Dynamics. Tradita. Këto fjalë vijnë në mendje së pari në sytë e makinave në këtë seri. Seria e jashtme 2 është vërtet shumë sportive, mjaft dinamike, moderne dhe e dallueshme përmes kontureve tradicionale të BMW, të cilat janë të njohura edhe kundër kundërshtarëve të markës bavareze. Brendësia e këtyre makinave pëlqehet nga fansat e markës për pajisje të pasura dhe materiale të kualitetit të lartë. Në kohën e shkurtër që BMW Seria 2 është në tregun e makinave, këto makina tashmë kanë shumë tifozë.

Formulari i Përgjithshëm i BMW Seria 2
Pamje anësore BMW Seria 2
Pamja e pasme e BMW Seria 2

Shitja e BMW në qytete të tjera