Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 1 në Shqipëri

-BMW SERIA 1 120d E87; -VITI 2005; -MOTORRI 1.995 cm; -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NDEZJE ME BUTON START-STOP; -NAVI. Durrës
6 200€
3 300€
BMW 120D Naft Viti 2008 Dokumentat deri 5 Nentor 2020. Makina eshte super ekonomike kilometra origjinale me te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e duhur tek servis BMW FIE. Makina nuk ka asnj. Fier
7 500€
I diskutueshëm
BMW 116i Sport Line; viti 2013; kambio automatike; pilot automatik; motorr 1.6 benzin; eco; start/stop; klima, navigator, dvd, hdd, bluetooth audio; sensor parkimi; drita Led; goma te reja; Makin. Tiranë
13 000€
BMW 120d Coupe; viti prodhimit fund 2008; 65.000KM; motorr 1995ccm diesel; kambio automatike; pilot automatik; sensor parkimi; xhama te zi; drita bixeno; klima; cd player, aux; pasqyra me palosje. Tiranë
8 800€
Me letra per 1 vit; Makina eshte luk M; Sdile lekure, sensor parkimi pas, manual 6 marsha, disqe M, hyre ne shqiperi ne 2018; xhama elektrik, pasqyra elektrike etj Tiranë
3 900€
Shitet bmw 118d; Viti 2007; Makina eshte ne gjendje perfekte; Vetem 5 muaj e perdorur ne shqiperi; Letrat e paguara deri ne maj te 2020; Super full; *Start/Stop; *Bluetooth/Aux/Usb; *Automat. Durrës
6 300€
BMW 120d viti 08.2007 facelift model (200) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejt) -M sport paket; -kambio automat steptronic; -bixenon te adaptueshem sipas rruges; -pipa pe. Durrës
6 100€
BMW 120d Coupe; viti prodhimit fund 2008; 65.000KM; motorr 1995ccm diesel; kambio automatike; pilot automatik; sensor parkimi; xhama te zi; drita bixeno; klima; cd player, aux; pasqyra m. Tiranë
8 700€
E mirembajtur me sherbime 4 gomat e reja me disqe 17 ekonomike 6 litra te kombinuara dhe e shpejt 161 HP; Makina Nderrohet me makine tjeter Tiranë
5 000€
Okazion shitet BMW seria pare viti 2005 klimatronic bizonale, motor 2.0 l nafte, letra e taksa deri Qershor 2019. Makina ka ardhur nga Franca e shitet per arsyemosperdorim. Motor, kambio n. Tiranë
3 300€
I diskutueshëm
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 145000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
6 900€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 1 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
6 900€
okazioooooon urgjent vetem per ato qe jane te interesuar jo per pyetje; per cdo pyetje ne tel Tiranë
E shitur
Makina eshte e ardhur nga Gjermania, ne gjendje perfekte, motorr 2.0 nafte bi turbo 210 p (ua) ambio automatike si dhe me nderrim te marshave nga timoni, pilot automatik, xenon, led, klima troni. Fier
E shitur
Makines Jan Bere te gjitha sherbimet Tiranë
E shitur
Makines Jan Bere te gjitha sherbimet Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje super, e gatshme per cdo lloj prove, disce alumini, sensor parkimi, tapiceri lekure, letra te paguara deri ne fund te vitit, per me shum jeni te mirpritur ta shikoni edh. Shkodër
E shitur
Makina ne gjendje perfekte full opion me dogan te paguar Tiranë
E shitur
Makines i jane bere serviset te bmw, me tre celsa origjinal, dhe liber sherbimesh, 4500 Gjirokastër
E shitur

Kjo makinë është bërë përvoja e parë e markës në krijimin e modeleve kompakte. Dhe përvoja ishte shumë e suksesshme! BMW Seria 1 e vogël, ishte në gjendje për të pushtuar blerësit me dizajnin e saj unik dhe dinamikën e shkëlqyer të përshpejtimit. Gjenerata e parë e BMW Seria 1 u prezantua në publik në vitin 2004. Makina menjëherë tërhoqi vëmendjen e gazetarëve automobilistikë dhe tifozëve të markës. Në vitin 2007, modeli u përditësua. Pamja nuk ka ndryshuar shumë me përjashtim të bumpers-ave dhe rrotave. Brenda, materialet e arredimit janë përmirësuar. Gjenerata e re e BMW Seria 1 shihet në shitje në vitin 2011 dhe në vitin 2015 u bë një rimodelim serioz. Linja e re në seri u prezantua zyrtarisht në shfaqjen e makinave të Mynihut më 27 maj 2019. Çmimi fillestar i modelit 118i është rreth 29,000 euro.

BMW Seria 1 general form
BMW Seria 1 side view
BMW Seria 1 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera