Njoftimet Premium

BMW M6 ne shitje në Shqipëri

BMW M6 Grand Coupe compettition Packet, motorr 4.4 eshte Dinan Tuned Sta. 1 me 700 kf e cila eshte e licensuar nga BMW me garanci fabrike, makina eshte ne gjendje perfekte thuajse e re me vete. Tiranë
62 000€
I diskutueshëm
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
E shitur
Me dogane te paguar e sapo ardhur motor 3.5i benzin 2997 pa takse luksi motor twin turbo shum i fuqishem 8 marshe asnjeher e lyer asnjeher e goditur tapiceria gjendja 100% origjinale goma te rej. Durrës
E shitur
Me dogane te paguar e sapo ardhur motor 3.5i benzin 2997 pa takse luksi motor twin turbo shum i fuqishem 8 marshe asnjeher e lyer asnjeher e goditur tapiceria gjendja 100% origjinale goma te rej. Durrës
E shitur
Me dogane te paguar e sapo ardhur motor 3.5i benzin 2997 pa takse luksi motor twin turbo shum i fuqishem 8 marshe asnjeher e lyer asnjeher e goditur tapiceria gjendja 100% origjinale goma te rej. Durrës
E shitur
Me dogane te paguar e sapo ardhur motor 3.5i benzin 2997 pa takse luksi motor twin turbo shum i fuqishem 8 marshe asnjeher e lyer asnjeher e goditur tapiceria gjendja 100% origjinale goma te rej. Durrës
E shitur
Bmw M6 645 benzin gaz me targa shqipta. mundesi nderri. Flm Tiranë
E shitur
Bmw m6 f12 ngjyra lej. Sistemi marmitave AKRAPOVICH; 7500 euro Tiranë
E shitur
Me dogane te paguar e sapo ardhur motor 3.5i 2997 pa takse luksi motor twin turbo shum i fuqishem asnjeher e lyer asnjeher e goditur tapiceria gjendja 100% origjinale goma te reja sendilj. Durrës
E shitur
Shitet bmw seria 6 super makin ne super gjendje makina esht e sapo ardhur ne shqipri esht pa dogan 3.0 nafte makina esht shum e paster esht full e gatshme per cfardolloj prove pranojm dh. Durrës
E shitur
Shitet, ose mundesi nderrimi; Motorri 5.0 Benzin Tiranë
E shitur
BMW M6 motorr 5.0 benzin super mjet Tiranë
E shitur
Makina eshte shume e vecante ne llojin e v. Eshte ne gjendje perfekte nga te gjitha pjes. Sedilje Comfort, masazh, memorie dhe me thyerje, kamera e. FULL FULL FU. Mundesi nderri. Telefonue. Fier
E shitur
BMW X 6 XDrive; ; 212.000 KM TE GARANTUARA; ; -XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; -KEY LES& GO; ; -TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER; ; -KLIMA AUTOMATIKE; ; -KIMANDA DHE MARSHET NE TIMON; . Durrës
E shitur
Makina eshte full full full bejme dhe marveshje N 0692538555 Wohhtsa Fier
E shitur

BMW M6

BMW M6 është një version i teknologjisë së lartë të BMW Series 6, i zhvilluar nga ndarja sportive e këtij prodhuesi gjerman. Brezi i parë u prezantua në vitin 1983. Gjenerata e dytë M5 u prezantua nga kompania në vitin 2005. Gjenerata e re BMW M6 u shfaq në treg në vitin 2012. Para shitjes, kompania publikoi në internet një video të modelit të ri, si dhe karakteristikat e tij teknike. Modeli i befasoi fansat e saj me dizajnin e saj të bukur, pajisjet e pasura dhe teknologjitë e larta që u përfshinë në prodhimin e kësaj makine. Në total, kishte tre opsione për trupin M6: coupe, sedan dhe coupe-cabriolet. Brendësia e kësaj makine mund të quhet një kombinim i arsyeshëm i luksit dhe minimalizmit.

Formulari i Përgjithshëm i BMW M6
Pamje anësore BMW M6
Pamja e pasme e BMW M6

Shitja e BMW në qytete të tjera