Njoftimet Premium

Shitja e BMW M5 në Shqipëri

Shitet bmw seria 5 super e shpejt me paket shpejtesie; ; look komplet nga BMW M5 dhe (jo thjesht look m pack ); ; goma shum tmira; ; letrat deri vitin tjeter; ; sherbimet te gjitha tbome asnj. Tiranë
E shitur
JAPIM MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 14 EURO DI. SUPER OFERTE!!!; BMW X5 3.0 benzin-gaz, automatik; ; Cadillac 2.0 nafte, manual; ; BENZ E 220 cdi nafte automatik; ; Golf 5, 1.4 benzin - gaz. Tiranë
E shitur
BMW X5 - 3.0 nafte, me letra te paguar fiks 1 vit, Viti Prodhimit 2006 me 175.000 km Origjinale te Garantuara, sallon lekure shum e paster dhe e mirmbajtur, sedilje elektrike me ngrohje, memory. Tiranë
E shitur
Shitet bmw x5.gjendje shume e mi. baxha funksionale xhama te zi origjinale me extra dhe look te 2005.sedilje ngrohje ftoh. navigator e. cmimi 3500 i diskutueshem gjithashtu dhe mundes. Elbasan
E shitur
BMW X5 e targuar vetem nje her ne shqip. Ngjyra e zeze metalizato, sindilet ne gjendje te persosur lekur totale vishnje e vecant e porositur nga fabrika, disqe kroma. Makina ne gjendje perfekt. Durrës
E shitur
BMW X5 e targuar vetem nje her ne shqip. Ngjyra e zeze metalizato, sindilet ne gjendje te persosur lekur totale vishnje e vecant e porositur nga fabrika, disqe kroma. Makina ne gjendje perfekt. Durrës
E shitur
Shitet bmw X5 viti 2002 automat; Me letra per nje vite me sherbime te bera; Cmimi 5200 jo nderrim Durrës
E shitur
Shitet bmw X5 viti 2002 automat; Me letra per nje vite me sherbime te bera; Cmimi 5200 jo nderrim Durrës
E shitur
Ne gjendje te perkryh. shitet ose nderrohet me makine me vlere me te vog. Plus lek nga ana e bleres. makina eshte full Panoram 7 vendes. 187 mij km te certifikua. flm Vlorë
E shitur
shitet bmw x5 makina esht ne gjendje perfekte te gjith sherbimet te kryera ne bmw servis kilometrat orgjinale bejm dhe nderrim me makin te vogel Durrës
E shitur
Shitet BMW 530 (jo takse luksi) nafte, tapiceri lekure, xhama elektrik, kamjo automatike, klima automatike, M-performance ne gjendje te shkelqyer motorrike, xhenerike, vizuale si dhe shume. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike si dhe brenda; Ops: sensor parkimi, gjama te zinj origjinal, disqe 19 me goma 70% gomina te gjitha te nderruara, ngjyr bezh brenda. Lezhë
E shitur
Model m5; Motorri: 2.5 nafte TDSA +; Kambio: automa; Ngjyre: Gr; Drrita kseno, sendilje me ngrohje, navigator, xhamat pasagjer te zi original,; Viti prodhimit: 2000; Letra te paguara deri n. Tiranë
E shitur
shes makinen bmw x5 3.0 naft viti 2002 makina esht ne gjendje shum te mire motorrike si dhe xhenerike goma te mire, serdile me ngrhoje, klima, xhama orgjinal te zinje, automat, baxha, ganx. Fier
E shitur
Bmw seria 5; Model m5; Motorri: 2.5 nafte TDSA +; Kambio: automa; Ngjyre: Gr; Drrita kseno, sendilje me ngrohje, navigator, xhamat pasagjer te zi original,; Viti prodhimit: 2000; Letra te paguar. Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 5 3.0 nafte viti 2006 automat Tiranë
E shitur
Okazion shitet x5 per arsye emigrimi Fier
E shitur
Bmw X5 3.0 nafte viti prodhimit 2004 me dokumenta te rregull. e gacme per cdo lloj pro. Mundesi dri Korçë
E shitur
Shitet Bmw M5 e 2012 motorr2.0 naft 5 litra per 100km makina esht ne gjendje te shkelqyer full option me dy celsa cmimi 20.000 i diskutueshem Fier
E shitur
BMW m5 v10 Spor. Full optio. Viti prodhimit 2007. Dogana e pagua. Makina eshte ne super gjendj. Cmimi 27 000 i diskutueshem; Fushe - Kruje; . tel: 069 888 3921; 069 545 4201 Krujë
E shitur
Shitet Bmw x5; Per arsye emigrimi; Nr 00491634916166; Ose nderohet me porsche; 0676122601 nr whatsapp Pogradec
E shitur

BMW M5 është një version sportiv i BMW Seria 5, i krijuar nga BMW Motorsport. Gjenerata e parë M5 (E28) u prezantua në shkurt 1984 në Motor Show në Amsterdam. Makinat e gjeneratës së parë M5 ishin vetëm me dorë. Sot ka 7 gjenerata të këtij modeli. Brezi i shtatë i M5 (F90) u paraqit në publik më 21 gusht 2017 në Frankfurt Motor Show. Pajisur me një motor të ri M5 V8, 600 kuaj fuqi. Një makinë provë tregoi se ajo ka një kuti shpejtësie të robotizuar që është më e përshtatshme për makinë aktive. Kjo është për shkak të faktit se gjatë përshpejtimit "mekanik" kërkon një reagim shumë të shpejtë nga shoferi dhe shtatë banda "robot" M DCT Drivelogic mund të përballen lehtë me këtë.

BMW M5 general form
BMW M5 side view
BMW M5 back view

Shitja e BMW në qytete të tjera