Njoftimet Premium

BMW M3 ne shitje në Shqipëri

BMW M3-4.0 v8 ( M3 origjinale nga fabrika ), Viti Prodhimit 2011me 99.000 milje, coupe, kamio smg 7g marsha ne timon, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, disqe alumini, klima. Tiranë
24 500€
Shitet bmw m3.312.ka sendile mashine dhe eshte ne gjendje te mire me sherbime te bera me letra te prera per nje vit me pak kilometra ne 2013 ka ardhur nga ital. mjet i mirmbajt. shitet per arsy. Tiranë
E shitur
makina esht ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike makina esht shum e paster viti 2010 me dogan te paguar makina esht e gatshme per cdo lloj prove,; Motorr 2.0 nafte Durrës
E shitur
Makina eshte e zjethur dhe e sapo ardhur nga gjermnia, makina eshte ne gjendje perfekte serviset e bera ne gjermni te BMW-ja (cmimi 12.500 euro i padiskutushe) Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 3 - 320 naft automat -viti 2000 - full - klima komando ne timon pilot automatik ne timon etj - ne gjendje te perkryer - per cdo lloj prove - letrat te prera deri ne djetor 2018. Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3 Alpine, e vecante ne llojin e vet, 4.2 twinturbo benzin, krah anglez Elbasan
E shitur
Makina ka 100mij km te bera! Eshte M3 ALPINE e vitit 2010 420 kuaj fuq. Ne gjendje shume te mire pak e perdor. mimi i diskutueshem! Tiranë
E shitur
BMW M3 Cabrio 3.2 (Full Extr) Viti: 2002; Manual; 151000km te garantuara me liber te servisit; Qmimi: 10000; Makina grinder ne Kosove Kukës
E shitur
Shitet BMW E320 fundi i serise 2005 motorr 200cc nafte me 180hp me te gjitha dokumentacionet e nevojshme deri ne prill 2018 e gatshme per cdo lloj prove dhe mundesi nderrim Shkodër
E shitur
Ne gjendje shum 're mir Shkodër
E shitur
BMW 330 X drive 4x4.Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryer Tiranë
E shitur
Shitet bmw m3 viti 1996 2000bezin makina esh ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike disje sportiv goma te mira drrita kseno me paket baxha parakolp sportiv marmit sportive muzik navi mba. Fier
E shitur
Shes Bmw 320d 2.0 naft full M sport ne gjendje perfekte, makina 4 muaj ka qe ka hyre ne shqiperi eshte shume e paster e vitit 2008 full opsion M paket disqe Sport 4 goma te reja te gjith. Tiranë
E shitur
Makina ruhet ne garazhd, eshte ne gjendje te mir pune, jane bere te gjitha sherbi. Cmimi i diskutueshem Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje shum t mir, sherbimet e kryera te gjitha, ferrota tambura te reja, amortizim drrita led, me letra por te mbaruar Tiranë
E shitur

BMW M3

BMW M3 është një version sportiv i teknologjisë së lartë të BMW Series 3. Prezantimi i prototipit serial të modelit u zhvillua në vitin 1986 dhe makina u shfaq në treg në vitin 1987. Gjithsej u krijuan 6 gjenerata të kësaj makine. Brezi i gjashtë M3 (CS) u prezantua në vitin 2018. Fakti që BMW M3 është një makinë sportive ndihet edhe jashtë pistave të garës. Në çdo kusht të rrugës, ajo karakterizohet nga manovrimi i mahnitshëm dhe saktësia e drejtimit, sidomos në situata të vështira lëvizëse. Modeli M5 ka një motor të fuqishëm dhe dy opsione transmetimi: "mekanikë" 6-marshe dhe "robotë" me 7 marshe. BMW M3 ka vetëm përshtypje pozitive nga pronarët, të cilët shënojnë performancën e shkëlqyer të ngarjes dhe komoditetin.

Formulari i Përgjithshëm i BMW M3
Pamje anësore BMW M3
Pamja e pasme e BMW M3

Shitja e BMW në qytete të tjera