Njoftimet Premium

BMW M1 ne shitje në Shqipëri

Shitet bme seria 1 ngjyre e zeza viti 2006 look 2008; Ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike Tiranë
E shitur
Shitet per pjes ose komplet makina ka freksjonin e djehur Pogradec
E shitur
BMW Seria 1 120D ne gjendje shum te m. Te gjitha sherbimet e be. E paster si brenda dhe jash. Disqe origjina. Bejm dhe nderr. Cmimi pak i diskutueshem Kukës
E shitur
BMW Seria 1 2.0D DRIVE BUSINESS EDITION INDIVIDUAL SPORTPACKET - FACTORY; -EURO 4 DPF; -Kambio MANUALE; -1 DORE MAKINE; -TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; -Klim. Tiranë
E shitur
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte: Opsione shtese: Bicolor sendilet, clima digitale, sensor parakimi para mbrapa, drita xeno, ndezja start and sto; Serviset e bera ne Zvicer. Elbasan
E shitur
Shitet Lupo 1.4TDI viti 2005 ne gjendje shum te mire gjindemi ne Kosove (Prishtine) cmimi sipas marreveshjes ju mirepresi Durrës
E shitur
BMW seria 1 kupe 170 kuaj fuqi cilindrata 200 viti 2009 ne gjendje shume te mire, i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar dhe gati per targ Elbasan
E shitur
Makina bmv ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia dogana e paguar Kavajë
E shitur
1.8 benzinet eshte pa dokument Shkodër
E shitur
Shitet bmw x3. viti 2005 makina me dogane te paguar cmimi 7000 euro i diskutueshem 0675672158 Tiranë
E shitur
Ne gjendje te perkryer, kilometrat te pa ndryshuara, me sensor, seldilie me ngrohje, tavan xhami, navi, perdorur ne Shqiperi 30 000 km Tiranë
E shitur
Okazion Shitet BMW seria 1 cupe 2.0 naft e sapo ardhur ne shqiperi me dogan te pagu. makina eshte ne gjendie perfekte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj; 10500 euro cmimi pak i diskutushe Fier
E shitur
Per Arsye emigrimi Bulqizë
E shitur
figrorifer kollon dy fletesh Durrës
E shitur
Bmw seria 1 coupe viti 2015 km 89000 motorr 2.0 naft makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per sherbime shtes makina ndodhet ne itali nqs blehet vjen ne shqiperi cmimi i diskutueshem 19000 Durrës
E shitur

BMW M1

Kjo veturë sportive bavareze u prezantua në publik në vitin 1978 në shfaqjen prestigjoze të makinave në Paris. Audienca ishte e impresionuar nga ajo që panë. Mbi projektin e studios të punës BMW M1 (E26) Baur, e cila ndodhej në qytetin gjerman të Shtutgartit. Makina ishte e pajisur me një motor 3.5-litërsh që prodhonte 277 kuaj fuqi dhe një transmetim manual me pesë shpejtësi. Në vitin 1979 u krijua seria e garave Procar, në të cilën morën pjesë vetëm BMW M1. Gara në super-makinave bavareze u organizuan para fillimit të fazës së Formula 1. 33 vjet pas lindjes së parë M1, BMW lëshoi ​​një version të ri të kësaj makine legjendare. BMW M1 (E82) debutoi në 2011 në Coupe. Ky veturë është një version sportiv i BMW Seria 1.

Formulari i Përgjithshëm i BMW M1
Pamje anësore BMW M1
Pamja e pasme e BMW M1

Shitja e BMW në qytete të tjera