Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

Shitet BMW X5, 3.0 naft (99) nuk e kap taksa lluxi; 168.000km origjinale te vetat, viti prodhimit 2010; start stop me ane te shenjes se gishtit, marshe f1 ne timon, disqet 19 me 85% gom. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X5, viti 2002, ne gjendje perfekte, sherbimet e sapo bera, letrat dhe siguracioni te bera ne fillim te marsit, , , e gateshme per cdo lloj prpve, , , sendilet jane meshine me memorje. Tiranë
E shitur
BMW x5; -viti 2008; -motorr 3.0; -benzin/gaz, shum ekonomik; -tgjitha sherbimet e sa po bera; -panoram; -goma 90%, disqe R 20; -letra te prera per 1 vit, pa taks luksi; -llamarin esht akull, p. Tiranë
E shitur
bmw x5 3.0 naft viti 2007 letrat sapo prera gamat 2 muaj kan qe jan vendosur te 4 makina esht ne gjendje perfekt. NUK NDERROHET Fier
E shitur
BMW sht ardhur nga belgjik. Me letra bel Tropojë
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 naft ( nuk e kap taksa e luksit) viti prodhimit fundi i 2007. Serdilje elektrike, klima, sallon lekure shum te paster, komando ne timon, limtaor shpejtsie e. Makin. Fier
E shitur
Shitet bmw x5 me te gjitha sherbimet e kryera ne ko. makina eshte shume e paster e mbajtur per merak sic shihet ne fo. tapiceria ne gjendje perfekte gjithcka funskiona. per me shume telefono. Tiranë
E shitur
Okazion BMV X5 viti 2005 300 automatik, me letra te paguara deri ne Janar te 2019 makina esht ne gjendje te mire per sa i perket motorit kambios dhe piesve gjenerike!! Tiranë
E shitur
SHIT. BMW X5.G. VITI 2010.NA. 200.000KM ORIGJIN. FULL FULL OPSION FULL SERV. BMW ESHTE NE GJENDJE SUP. ME TAKSA DHE TARGA SHQIPTA. TARGIM I RI DHE NUK E KAPE TAKSEN E LUKS. 19.000. M. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 naft ( nuk e kap taksa e luksit) viti prodhimit fundi i 2007 me 163 mi kilometr. Serdilje elektrike, klima, sallon lekure ngjyr te zez shum te paster, komando ne timon. Fier
E shitur
shitet ose nderrohet bmw x5 2008. makina esht ne super gjend. disqe 19 goma 100% te re. tapiceri ngjyre bezhe, sedilje me ngrohje elektrike dhe memorje, tregues kilometrazhi ne xham, xhama t. Durrës
E shitur
Shitet vetura kopje e bmw x5 motori toyota 2.8 benzin 2008 pa dogan vetura gjendet ne kosove Tiranë
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera ne koh; makina eshte full opsion,; Bmw 3.0 diesel X5 bezhe brenda blu cristalin jashta dhe shm e paster te interesuarit te n. Lezhë
E shitur
Shitet BMW X 5 motorri 4.8i benzin plus gas Model Amerik. Mundesi Nderrimi Elbasan
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 BITURBO LOOK M XDrive naft viti prodhimit fundi i 2010 me 163.000 km e sapoardhur me dogan te pagu. Full Options- baxha xhami panoramike komplet, serdilje elektrike m. Fier
E shitur
Shitet bmw x5 viti 2002 look 2005 ngjyra zeze motorr 3000 nafte kamio automatike perdorur nga dy pronare sherbimet e sapo bera gomat e reja shitet 6000 i diskutueshem tel: 0699560164 Pogradec
E shitur
BMW X 5; ; MAKINA ME DOGA. 2003; CLD 3.0 DIZEL; AUTOMA; SALLON LEKUR; SEDILE. NGROHJ; PARA MBRAP; TV CD ES; SEDILE ELEKTRIK; KOMANDO NE TIMO; KOMPJUTET BORD; 200 000KM; LIBER SERVIS; ; 067. Tiranë
E shitur
BMW X5 xDrive 3.0 d; ; 416 Ngjyra e makines, carbon black; LCMY Tapiceria, lekure Dakota Mocha; 217 Active steering; 337 Pakete sportive M; 300 Gome emergjence; 302 Sistem alarmi; 322 Comfor. Tiranë
E shitur
BMW X5 viti 2005 300 Diesel kam io automatic ne gjendje shum te mire tel 0699340321 Okazion!!! Tiranë
E shitur
bmw x5 3000nafte nuk e kap taksa luksit fundi 2002 ne gjendje shum te mir Tiranë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera