Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

bmw x3 super gjendje me dokumenta te rregullta bagja lart full fare shitet per arsye mos perdorimi Tiranë
E shitur
BMW X3 Manual, 2.0 Nafte, Vitprodhim 2004 ne gjendje shum te mire pune dhe e mirembajtur gjithashtu ka 130000 kilometra te be. Makina esht me letra te paguara deri ne dhjetor te 2017 dh. Tiranë
E shitur
X3 3.0 diesel ngjyre Gri shume e paster Navi; Klima tronic shume e paster, xenon; Dokumenta te rregullta 220000 km origjinale; Makina shitet per arsye se k. makine tjeter !; Shume e shpejte dh. Tiranë
E shitur
Karburanti: Turbo Diesel; Ngjy.: Gri; Kami.: Automatike; Ftohj.: Kondicioner; .: 160.000 - 169.999; Shitet Bmw x3 (E83) 2.0 diesel 176cv, motorr 2.0 diesel, Gomat 70%, frenat e re. Ftohj. Tiranë
E shitur
Shitet Bmw X3; Viti 2006; Automatik + behet edhe manual; 180 mij km te kaluara; 3.0 nafte nuk e perfshin taksa e luksit; Ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgj; ; Nr 0695533619 Tiranë
E shitur
Shitet bmw x3 naft motor 300 se kap taksa lluksit ngjyr gri e erret sendile lekure ngjyr kaf shum e paster nga brenda navi opsione ne timon kamio automat sherbimit e sapo bera shum ekonomik. Tiranë
E shitur
Shitet per arsye fitimi noj lek Tiranë
E shitur
Bmw X3 2.0d twin power turbo me 184 kuajfuqi, kambio automatike, sensor parkimi para mbrapa, marsha ne timon, pilot automatik, xhama te zinj, makina eshte ne gjendje te perkryer, cmimi. Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Ka tapiceri lekure, tavan xha. Motor 2.9 Tiranë
E shitur
BMW X3, 3.0d, full option, navi, full panorama, sedilje lekure ngroftese e ftofse, xhama te zinj mbrapa, sensir parkimi para mbrapa, km origjinale, e blere ne koncensionar gjermani me 1 pronar m. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te doni!!! Shitet per arsyje emigri. cmimi i diskutushem Tiranë
E shitur
Makina ne gjendje shum te mire, te gjitha sherbimet e sapo be. 4 goma te re. 2970 nuk r kap taksa e luksit shetet per arsye mos perdori. cmimi 6500 Elbasan
E shitur
Makina eshte full optional me te brendshem lekure me sensor sedilje ngrofje! Eshte ble ne Concesionar ne mynih nji pronar te vetem ka pasur! me dogane dhe taksat te paguara per nje vit! Sherbime. Durrës
E shitur
E sapo ardhur me dogan te pagu. full option 0693219902 Fier
E shitur
Shite BMW X3 motorr 3.0 naft viti prodhimit fundi i 2005 me letra te paguara per nje vi. Opsionet- hapje mbyllje qendrore, limitator shpejtsie, klima, navi, komando ne timon, xhama te zinj. Fier
E shitur
BMW X3, VITI 2009, MOTORR 2.0d, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, FULL OPTION, 170.000 KM ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA, CD, OPSIONE N TIMON, KONTROLL ESP-DTC, SENSOR PARKINGU, XHAMA DHE PASQYR. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte, sherbimet jan ber te gjitha te Bmw Tiranë
E shitur
Bmw X3 2010; 2.0 Nafte; 150000 km; Ekonomike Tiranë
E shitur
gjendja perfekte e makines me dokumenta te rregullta per me teper kontakt Tiranë
E shitur
shitet Bmv x3 e vitit 2006 motorr 3000 nuk e kap taksa luks. makina eshte ne gjendje shume te emire e gatshme per cdo lloj kontrolli nga ana ju. makina shitet kundrejt nje cmimi prej 9000 euros Elbasan
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera