Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

eshte ne gjendje te perkryer dokumenta te rregullta dhe te paguara shitet per arsye emigracioni Tiranë
7 300€
BMW X5; ; VITI 2007; ; MOTORRI 4.8 BENZIN + GAZ; ; KM 223.000; ; TAKSA DERI PRILL 2020; ; SHERBIMET TEK BMW TIRANE; ; DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100%; ; GATI PER CDO PROVE; ; CMIMI 14800 Lushnjë
14 800€
BMW X5 Full, Xdrive35d viti 2011 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Ndezje Start/Sto. Kambio automatike/Tiptronic, ngjyra e bardhe, Kamera 360 grade, Kilometrat i Tregon n. Fier
14 000€
Bmw x5 xdriv. Full extra, M loo. 272 h. Muzike harman cardon, adaptive lights, hapje mbyllje me gisht, bagazh me buton, camera, panorama, sedilje timon me ngrohje, xhamat e zeza dhe antitermic, impian. Tiranë
13 500€
Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i madh dvd navigator aux mp3/mp4.Bixeno sipa. Elbasan
13 500€
Shitet BMW X5, xdrive35d viti 2012 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Kambio automatike, ngjyra e bardhe, sensore parkimi origjinale, kompjuter bordi, xhama te zinj. Fier
16 900€
Shitet x5 viti 2008 kamio automatt sensor parkimi me km digital ne xham te par, tapiceri lekure ngjyre zez me levizje elektrike, televizor para, navigator, e sh opsione te tjera tavane xham. Tiranë
10 500€
shes bmw x5 fundi i 2003 me taksa dhe siguracion te paguar der ne fund gushti 2019 makina eshte top ne pjeset xhenerike Vlorë
3 900€
Bmw X5 35Xdrive (Nuk e kap taksa e luksi) port Paket, Viti 2008 (Look 2012), KM: 255.000 origjinale, Naft. Makina eshte e blere ne Itali pothuajse e re me 20.000 K. Eshte super e mirmbajtur s. Tiranë
15 000€
I diskutueshëm
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
12 300€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
14 900€
Shitet Bmw x 5 viti prodhimit 2005 motorr 2900 C Automat. Diez. Makina eshte ne gjendje perfetke per me shume info kontakto ne nr e tel fl Tiranë
E shitur
shitet x5 2007 naft super gjendje dhe super okazion 13.500 euro mundesi nderrimi viber dhe whatsap. kontakt Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Me dekumenta te paguara Durrës
E shitur
Shitet BMW X5; Viti 2002 look dhe Opsione 2005; Serdile me ngrohje Baxho xhami siper; Xhamat e zinje origjinal; Marmita Sport shum zhurme e bukur; Shum e mbajtur si brenda dhe jashte; Vaj filtr. Shkodër
E shitur
X5 viti 2013 motorr 3, 5 nafte 110000 km cmimi 35000 i padiskutueshem Tiranë
E shitur
bmw x5 viti 2003 letrat jn der ne tetor siguracioni i mbaron ne jan. a lekur e zez xhama te zinj origjinal sensor shiu dritat led xenon bixenon baxho xhami sedilje me ngrohje gomat 30% t. Elbasan
E shitur
shitet per arsye mosperdorimi full extra !!! Tiranë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera