Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

Shitet Bmv x3 ne gjendje shum te mir motorike dhe gjenerike mundesi ndrrimi me makin me te vogel Tiranë
E shitur
Okazio. Shitet BMW X3 5900euro automatike ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj pro. Makina eshte blere e re ne dyqanin e BMW GENOVA, ka vetem 5 vite perdorim dhe vetem nje perdorue. Tiranë
E shitur
Makina sa po ka ardhur eshte ne gjendje perfekte, dhe plot extra per kategorine e v. Sendile lekure ngjyr kafe, clima, abs, esp, mates presioni gomash, ngrohje sendilesh, sensor parkim. Elbasan
E shitur
Okazio. Shite bmw x3 viti 2005 automatike me dogane te pagu. makina posedon liber sherbimi per ta kontrolluar ku te do. shum e paster si brenda dhe ja. makina nuk eshte perdorur fare n. Tiranë
E shitur
Shitet Bmw x3, viti 2005, look m, benzine gaz motor 3.0 i, impjant Landi Renzo i montuar ne Greqi, makina ka 161000 km origjinale me liber servisi, goma te reja verore 18 dhe goma dimerore 17. Korçë
E shitur
Shitet bmw x3 m paket nga zvicrra ne gjendje te mir me liber servisi panoram ekstra Durrës
E shitur
shitet bmw x3 3.000 naft 6300 mundesi nderrimi me makin te vogel plus diference. makina ka 151000 klm Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorri. Makina eshte me Dogane te pagu. sht lekure dhe ngjyre bezhe nga bren. mimi mund te diskutoh. sht full Optiona Tiranë
E shitur
Shitet BMW X3 2.0 D; KM: 133000; Sensore parkimi para-mbrapa origjinale; Tavani xham; Sendilje lekur me ngrohje; 6 cd changer; Navi e vogel; Bluetooth; Sensor gomash; Letrat sapo i jane bere pr. Tiranë
E shitur
Bmw x3 2008 2.0 manual diese; Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike; E ardhur nga italia, me dogane te pagua Tiranë
E shitur
Okazion shes Bmw x3 3.0 tdi e vitit 2005 panoram Makina ka 215000 mij km origjinale, eshte ne gjendje perfekte xhenerike e vizua. E kam sjell nga italia vet dhe e shes per arsye se kam n. Fier
E shitur
SHES OSE NDROJ BMW X3 BENZI GAZ; MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER; MAKINA ESHTE FULL TAVANI PANORAM; 3MOTORRI 300GAZ BENZIN; LETRAT DERI NEVQERSHOR 2018; SHITET OSE NDRROHET ME FORISTRAD TJETER Berat
E shitur
BMV x3, 200 naft, Xdri. Feneret i ka kseno bikseno, gomat e reja te sapovna, vaj e filtra te ndrrua. Makina eshte ne gjendje shume te mire, sic duket dhe ne fot Tiranë
E shitur
Shitet bmw x3 viti prodhimit fundi 2004 ngjyr gri motorr 300 nuk e kap taksa lluksit sallon lekure ngjyr kafff e hapur me pedana shum e shpejt me targa shqiptare letra te prera per nje vit makin. Tiranë
E shitur
Shitet dhe nderohet bmv x3 viti 12 2006 e dal ne rrug ne 2009 ne gjendje te shkelqyer per me shum kontakt oni motorr evo 0697745554 mendrrim kacim tjeter motorrin e katip i ri cdo gje funksional. Elbasan
E shitur
Shitet BMW X3 3.0d automat e vitit 2005. Makina esht ne gjendje shum te mire me sherbime te be. Pa asnje problem dhe kete e tregon dhe testi kompiuter. Gomat ne gjendje shum te mi. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X3 motorr 2.0 naf. E sapo ardhur nga Belgji. Nuk eshte perdorur ne Shqipe. Makina eshte full opti. Sedilje lekure bez. Kambio manuale 6 marsha +. Pilot automatik, sensor. Tiranë
E shitur
Okazion shes Bmw x3 3.0 tdi e vitit 2005. E kam sjell nga italia vet dhe e shes per arsye se kam ne perdorim disa maki. Cmimi okazion 6000 euro Fier
E shitur
modeli BMW x3 motorr 3000, prodhim dhjetor 2004, 2005 dale ne qarkullim, kamje automatike, nuk e kap taksa luksit, full option, drita kseno, sensor parkimi, pasqyra me palosje, sendilje lekure m. Elbasan
E shitur
Shitet bmw x3 ne gjendje perfekte makina esht e sapoardhur nga italia 2.0 nafte shum ekonomike makina esht pa dogan cmimi nuk e perfshin doganen Tiranë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera