Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

E sapohardhur nga fran. Full opsion sallon meshin ngjyr e z. nuk i eshte prer dogana nse klienti e do me dogan shitet me 12000. nse klienti e do tja pres vet doganen shitet 10900 Tiranë
E shitur
BMW seria 6 4500 benzin + gas impjanti i 2016 i sapo ve. Vaj e filtra te sapo bera goma te reja Makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e mirembajtur per me shume info kontakto ne n. Tiranë
E shitur
BMW seria 6 4500 benzin + gas impjanti i sapo vene vaj filtra te sapo bera goma te reja makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e mirembajtur per me shume info kontaktoni ne nr e ce. Tiranë
E shitur
Shitet ose ndrrohet bmv 645 benzin 4.4 hamann sport me letra te paguara Lushnjë
E shitur
Shitet bmw seria 6 benzine 3.0 me letra shqiptare me sherbime te bera ne gjendje te mi. Cmim i diskutueshem ose nderrohet vetem me benz M Durrës
E shitur
Me te gjitha sherbimet e be; Pranojm dhe nderrim me makine tjet Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir shitet pr arsye mosprdorimin Tiranë
E shitur
SHES MAKINEN TIME TIP BMW 2.5 DIESEL, KAMBIO AUTOMATIKE E VITIT 1999/2000.MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MI. ESHT NJE MAKINE QE ESHTE PERDORUR THJESHT PER QEJF E JO PER PU. ESHTE KOMPLE. Elbasan
E shitur
Shes BMW 630 benzin full opzione cabrio 2007 gjitha sherbimet e Brera sencor pakingu par dhe mbrapa gomat 18 r te reja Drita te me led para dhe mbrapa serdilje me masazh fryrje BMW ka loog M 630. Lezhë
E shitur
BMW Seria 6 3.0 benxin ideal per impian gazi / 2987 cc nuk e kap taksa e lluksit / viti fundi 2006 / 180.000 km / kambio automat / sensor parkimi para + mbrapa / ekran te madh / navi dvd tv. Tiranë
E shitur
Shitet BMW seria 6 look M6 full, automat, kabriolet, tapiceria brenda lekur e zeze me bexh shum e paster, jasht e bardh, makina esht ne gjedje shum te mir me gjith serviset e bera kilometr. Tiranë
E shitur
She's bmw 316 i ne gjendje te mir pune pa letra Shkodër
E shitur
Shes bmw seria 6 e sapo ardhur nga italia e paster e gatshme per cdo prov Tiranë
E shitur
BMW Seria 645I kambio automat sensor parkimi para + mbrapa ekran te madh navi dvd tv bagazhier 6 cd tapiceri lekure zez komando ne timon pasqyra me mbyllje sensor dritash fenere bixenon dhe m. Berat
E shitur
Shitet BMW M6 5.0 benzin; Vitit 2007; Tavan panorami; Disqe dhe goma 100%te reja 275-30-20; Tapiceri bez; Full opsi; Sistem angle; Mundesi ndrrimi; Tiranë
E shitur
Bmw 645 ci viti 2006 ne gjendje te mir me shum opsione dhe luk i ralle 15000 euro i diskutushem Tiranë
E shitur
BMW Series 6 goma te sapo blera shum e mirembajtur brenda jasht ska asnji gervishtje marmita te BMW ne gaz esht ekonomik. E sapo ardhur nga Gjermani. Kontank vetem whatsapp Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria6 me impiant ga. makina esht ne gjendje te mir motorrike xheneri. konsumon shum p. sherbimet te sapo be. Ka kambio s. Makina mund te nderrohet dhe me nje makin tjeter p. Tiranë
E shitur
**Auto IDVIN **; Shitet BMW 6-Series; - 350 Diesel Biturbo; - Kamio Automatike; - 98.000 KM; - Ngjyra e Zeze Mat; - Tapiceria Meshin Bezh; - Me Dogan Te Paguar; CMIMI: 19.000 Euro; KONTAKT: +. Tiranë
E shitur
BMW 645 ne gjendje shum te mir sherbimet te bera vajra filtra dhe goma te re. makina esht shum pak e perdorur ne shqiperi e mbyllur ne garazh Vlorë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera