Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi: 4200 Euro Pak I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355684366067; Makina Posedon Keto Opsione: -> Fenera Me Lupa; -> Sistem Audio I Amplifikuar. Elbasan
4 200€
X5 te 2008 Sedilje Elektrike me memorie me ngrohje, sensor parkimi para; mbrapa, sensor shiu; dritash, Dritan xenon; bixenon, Panoramike Xhamat e zinje origjinal, navigator, ne gjendje shume t. Tiranë
10 700€
Shitet bmwX5 xdriveD 500km e perdorur ne Shqiperi; Ne gjendje perfekte; Pronojme dhe shkembi Tiranë
12 500€
Sapo ardhur Ne Shqiperi X5 3.0 Benzin ideal per imjant gazi 160 kilometra originale me garanci te bmw viti 2009 Me dogan Te Paguar Jo taks Luksi Ne Gjendje Super goma te reja sallon bezhe panora. Fier
9 800€
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiper. Korçë
1€
BMW X5 3.0i makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi i padiskutushem kontakt viber whatsup mundesi blerje me keste me iute credit Korçë
5 600€
I diskutueshëm
SHITET BMW X5 VITI 2010; -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA NE DATEN 15 /08/2018; -BMW MOTOR 3.0 BENZINE/GAZ; (IMPIANTI I GAZIT 5 VJET GARAN) LOOK FABRIKE M; 130 000 KM; X DRIVE ( 4) -NDEZJE M. Tiranë
22 000€
Shitet bmw x5 gjendje shum te mir sherbime te bera 4 goma Mishelin te sapo vena disje modelit te ri per me shum info c. 0695555094 Tiranë
13 500€
Okazion Shitet X5 viti 2013, 3.5d naft e sapoardhur nga jasht ne super gjendje, full opsion; Makina disponon fenera led, stopa led, tavan panoramik xhami me hapje, sallon ngjyr tulle shum. Fier
14 900€
Shitet X5 viti 2009; 3.0D xDrive pa takse luksi; Panoramike, start-stop system,; Head-up display (hologra) ngrohje sedilesh, fenere inteligjent; Makina ka tapiceri bezhe, shume te paster dh. Tiranë
13 800€
SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFTE 3.0 KAMBIO AUTOMATIK. MAKINA ESHT FULL XHAMA TE ZI ORIGJINAL, SENSOR PARA MBRAPA, BAXHA, TAPICERI LEKUR SENDILJE ME MEMORJE, ME NGROHJE, NAVIGATOR, DISQE 19, SHKAL. Durrës
4 500€
Makina eshte shume e mirembajtur si nga ana motorrike dhe xhenerik. E sapo ardhur dhe me dokumenta te rregullta per 1 vi. FULL OPTIONS: Motorr i pershtatshem 100% per impiant gazi, Keyless Start. Tiranë
12 000€
shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
33 000€
Shitet BMW X5 e vitit 2006; Panora.; Timon me levizj.; Xhamat mbrapa te zez.; Full optio.; Sedilje me me memori.; Au.; Bagazhier C.; Sensor parkim.; Sensor drita.; Sensor shi. Tiranë
6 300€
X5 2008 Motor 30 + benzine gaz lavato, tavan xhami letra te paguara deri ne 2020 nuk e kap taks e lluksit Tiranë
10 000€
BMW X5 3.0 Dieze. Viti 2014; Makina me Dogane; Cmimi 31.000; Gjendja perfekte; Sherbimet e bera; Liber servisi; Makina e sa po ardhur; Nr kontakti 067 6000 107 Tiranë
31 000€
viti 2010; km 212.000; tavan xhami; nav tel dvd; disqe + goma n. 20 Msport te reja; xhama te zinje origjinal para-mbrapa; vaj-filtra te sapo nderuar; tapiceria meshin e zez shume e paster; nga jasht. Berat
16 000€
BMW X5 viti 2011 motorri 3.0 nafte 180000k. Shite. Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e sapober. Makina eshte ne versionin m-packet dhe sendilet e. Sensor parkim. Ekran i mad. Durrës
15 000€
Shes BMW x5 vit 2000 me sallon lekure te z. Me kambio automati. kli. TV navigat. DVD te kokat e sedile. Goma te vena te r. letrat deri ne fund te shtator. ne gjendie shum te m. Cmim. Tiranë
7 000€
Makina eshte ne gjendje shume te; Mire motorrike ashtu edhe mekanike per me teper in. tel 0692266977 Tiranë
9 900€

Shitja e BMW në qytete të tjera