Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

Bmv X3, 4x4 Xdrive, viti 08, naft 200, sendilje me ngofie, sensor, liber sherbimi, ful opsion, privat Okazion diskutushe. flm Tiranë
E shitur
Per sa i perket cmimit eshte i diskutuesh. Makina eshte ne gjendje perfek. Ne qofte se jeni te interesuar na kontakton Fier
E shitur
Shes bmw x3 benzin gas i montuar ne gr me 2 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi modeli st. sherbime te kryera gjithnje ne kohe njekohesisht vajra filtra te motorit kamjos e ta gazit t. Korçë
E shitur
; BMW X3 2006 contre M-Sport; Voiture bien quipe avec: Toit ouvrant panoramique, Pack Sport M, Xnon, Crochet, Climat entirement automatique, Cuir plein, Capteurs Park avant et arrire, m Berat
E shitur
BMV x3. Viti 2005, motor 3.0 naf. 190000. Kambio autom. Dogane e pagu. Cmimi 6600 eur Tiranë
E shitur
Bmw x3 viti2005. motorr 2.96. me dogane te pagu. pasedon liber servisi nga prodhuesi bmw per ta kontrolluar ku te doni. Makina shum e paster si brenda dhe jasht per me shum informacjo. Tiranë
E shitur
Shitet BMW X3 ne gjendje prefekte si nga ana xhenerike ashtu dhe motorrike motorr 2000 nafte Elbasan
E shitur
Ngjyra gri kambio manual viti 2004 Tiranë
E shitur
Shitet BMW x3 ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. E gatshme per c'do lloj pro. Navigator, sensor parki. Nuk e kap taxa e lluks. Cmimi shume pak I diskutuesh Tiranë
E shitur
Shitet makina BMW X3 2.0 naft 4-4 automatic Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike dhe estetike me dekumenta te sa po kryera per nje vit, eshte me timon angle Tiranë
E shitur
Prodhim i tetor 2014; Makine e blere ne koncesionarin e BMW; Servise te rregullta ne koncesionar; Gjendje perfekte; ; (mund te nderrohet edhe me apartament + ) Tiranë
E shitur
Shitet x3 atomatik me gjitha sherbimet e bera me dekumenta te rregullta e gatshme per cdo lloj prov e cmimi 6000 e pranojm edhe nderrim Tiranë
E shitur
shitet bmw x3 2.0 naft manuale 6 marsha gjitha sherbimet e kryera ne kohe Kavajë
E shitur
vetura asht ne gjendje shum te mir i posaardhur nga gjermanija gjindet ne kosov per momentin Tiranë
E shitur
Shitet bmw x3; Viti 2005----me dogane te pagu. kamjo automatik; Cmimi 5000euro- i pa diskutueshem; Tel: 0675672158 Tiranë
E shitur
BMW X3 full optio - viti- 2011. sedile me ngrohje- kompjuter bor. klimatizator- sensor parkimi pasqyra elektrike sedile leku. makina esht me star stop fiket dhe ndizet ne semaf. supe. Durrës
E shitur
; Bien entretenu au stylo X3 a vendre; Eu ok jusqu' 30.04 2019; - Facelift avec moteur de 177 ch avec bote de vitesses automatique; - Navi Professional; - Remplac Dab + radio; - Systme HiF. Delvinë
E shitur
Shitet bmw X3 2.0 nafte vit prodhimi 2005. Manual 6 mars. Letrat deri tetor 2018.Cmimi 7300 Vlorë
E shitur
shitet bmw x3-viti gusht 2005; me dogane te pagua; Cmimi 5700 euro i diskutueshem; tel: 0675672158 Tiranë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera