Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shqipëri

Bmw m3 321hp gjendje shkelqyer Me gjith kambion 6 marshe manuale kit bronzii ri ne kuti Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3 200 benzine kapriolet ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike ashtu dhe gjenerike me letra te prera per 1 vite cmimi 3800 euro i diskutushem Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3 e viti 99. 2.8 benzin/gaz ne gjendje sup. Sport dhe shume e shpejte; Automatike, clima, sedilje lekure dhe me ngrohje; 2800 euro e diskutueshm Tiranë
E shitur
Bmw look m3 1.8 benzin me impjant gazi shum ekonomi. disqe alumini r18 goma te sapo vendosura, tapiceri lekure bezhe kambio automatike full full ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Shes BMW M3 full option 2006 3.2 benzine PA DOGANE me 120.000 km ne gjendje perfek. Makina per momentin ndodhet ne Itali me letra italiane dhe vjen sipas porosi. Telefonata serioze ju lute Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mi Peqin
E shitur
Makina eshte 2000 naft turbo ka navigatore origjinal 2. Jap dhe nje pal disqe te tier me shum, gomat i ka te reia drrita ika kseno me centralina kambus sensor parkexhi motorri eshte i vitit 2009. Tiranë
E shitur
Bmv seria M3 200 kubik kabriolet ngjyre e zez sendile lekure te zez Shebimet te gjitha te kryera xhenerik me dokumenta te rregullta drin ne shtator 2016 mimi 4000 euro i dikutushem Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3, 1.8 benxin, 157 kuaj fuqi, disqe 17, me letra te paguara deri me 30 Gusht, me sendilje marshin, makine "sport" ose me nderrese me ndonje makin tjete Peqin
E shitur
Shitet Bmw 330 me taksa dhe letra gjer me 03.2017 xhama te zinj disqe 18 goma te reja gjendje motorrike shum tmir shum e paster si brenda dhe jasht! Sherbime te kryera si tmbure ferrota va. Tiranë
E shitur
Sportive dhe shum e mir Fier
E shitur
Shitet BMW 1.8 benxin, 157 kuaj fuqi, disqe 17, servis i kryer, goma te reja, drita Ksena, mbyllje me sistem alarmi, klima, me letra te paguara deri 30 gusht, ose me nderrese me makin tjete; Cmi. Peqin
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera