Hyundai

Hyundai Santa Cruz 2023 merr një çmim të lartë dhe një version të ri të natës

Çmimi i modelit bazë SE rritet në 26,745 dollarë, dhe modeli Night prej 37,105 dollarësh është tani mënyra më e lirë për të marrë motorin turbo.

Prezantimi i makinës dhe shoferit 2022 EV i Vitit

Nëse doni të dini pse Hyundai Ioniq 5 ishte automjeti ynë Elektrik i Vitit, thjesht shikoni
atë.
4 comments

Makinat më të njohura në Evropë në shkurt

Volkswagen Golf hatchback rifitoi lidershipin e tij në tregun evropian në shkurt të vitit 2022. Vlen të...

Çmimi "Makina e Vitit 2022" në Amerikën e Veriut

Në janar të vitit 2022, u përmblodhën rezultatet e konkursit vjetor amerikan North American Car, Truck and...

Ekspozita Ndërkombëtare e Automjeteve në Los-Anxhelos 2021

Ekspozita Ndërkombëtare e Automjeteve në Los-Anxhelos 2021 ishte ekspozita e parë e madhe e automjeteve në...

Kompania Hyundai tregoi planet për zhvillimin e makinave me hidrogjen.

Në kuadrin e Forumit Hydrogen Wave, kompania Hyundai jo vetëm që premtoi të transferojë të gjitha modelet e...

Hyundai Sonata kaloi crash testin me pesë yje.

Gjeneratёs sё re tё Hyundai Sonata i është dhёnё një vlerësim sigurie me pesë yje nga Drejtoria Kombëtare e...

Imazhet e para të Hyundai Elantra N Line.

Kompania Hyundai Motor ka publikuar imazhet dhe videot e para të sedanit Hyundai Elantra N Line. Brand-i...

Konkurentët për Audi, BMW dhe Mercedes-Benz nga marka Genesis.

Marka premium koreane Genesis, e cila i pёrket kompanisë Hyundai, në fillim të këtij viti prezantoi...

Makinat e reja më interesante të vitit 2020.

Në vitin 2020 që sapo hyri, na presin shumë risi interesante të automobilave. Nga këto, ne përzgjodhëm më...