Volkswagen Passat viti 2008, Blu, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golf 4 super gjendje motori 1.9 naft (I) me dy te kuqe shum i shpejt dhe ekonomik per me shum kontaktoni Berat
SHITET 0672627777; ; Marka: Volkswagen; ; Modeli: Caddy; ; Viti Prodhimit: 2011; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Kilometra: 176.234; ; Fuqia Motorike: 1.6; ; Pershkrimi: Makina e sapoardhur ng. Berat
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
4 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 gusht 2021, numri: 114162
Adresa: Berat, Rruga e Duhanasit, shfaq në hartë
Modeli: Passat 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
CMIMI €€ 4.700 €€
VW PASSAT 2.0 TDI 140 HP
VITI 2008
KAMIO AUTOMATIKE (DSG)
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
TE GJITHA SHERBIMET E BERA
E SAPO ARDHUR (ME DOGANE)
TARGA, TAKSA, SIGURACION, KOLAUDIM
TE SAPO PAGUARA PER 1 VIT
MAKINA NDODHET NE BERAT
PER INFO CEL - 0683882711
CMIMI € 4.700 €€

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.