Volkswagen Golf viti 2001, Blu, 1.9L, 200000km

Njoftime të ngjashme

CMIMI 4.700; ; VW PASSAT 2.0 TDI 140 HP; ; VITI 2008; ; KAMIO AUTOMATIKE (DS); MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; TE GJITHA SHERBIMET E BERA; ; E SAPO ARDHUR (ME DOGAN); TARGA, TAKSA, SIGURACION. Berat
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2001 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet golf 4 super gjendje motori 1.9 naft (I) me dy te kuqe shum i shpejt dhe ekonomik per me shum kontaktoni

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.