Toyota Camry viti 2021, Gri, 12500km

Njoftime të ngjashme

2020 Lexus LX Luxury PKG; ; Condition: Used Year: 2020; ; Mileage: 28500; ; Engine: 5.7L V8 Model: LX; ; Interior Color: Saddle For Sale By: Dealer; ; Exterior Color: Gray Trim: Luxury PKG; ;... Berat
Makina sht super gjendj. Dhe e gatshme pr far do lloj prove Berat
shitet mitsubishi l200 e 2003; ; Me 1750 mi km; ; Me letrat siguracionet deri ne dhjetor kolaudimi 2 vjet; ; Me goma te reja 100%; ; Cmimi 8000 mi euro i padiskutushem; ; Nr tel 0682808657 Berat
shitet mitsubishi l200 e viti 2004 me 18500 mi km; ; me goma te reja 100%; ; makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj; ; cmimi 8000 mi euro Berat
DOGANA E PAGUAR; ; GOMA TE REJA; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA; ; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Berat
28 000€
Shtuar: 10 maj 2022, numri: 114586
Modeli: Camry 
Viti: 2021 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 12500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
selling 2021 Toyota Camry SE in perfect condition call me WhatsApp+44 7494 402349 . Condition: Used Year: 2021Mileage: 12479
Vehicle Title: Clean Make: Toyota
Trim: SE Drive Type: SE Nightshade Auto (Natl)
Engine: 4 Fuel Type: Gasoline
Body Type: 4dr Car Options: --
Power Options: -- Exterior Color: Silver
Interior Color: Hopper Transmission: Automatic
Warranty: Unspecified For Sale By: Dealer
Model: Camry

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.