Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Berat

selling 2021 Toyota Camry SE in perfect condition call me WhatsApp + 44 7494 402349. Condition: Used Year: 2021Mileage: 12479; ; Vehicle Title: Clean Make: Toyota; ; Trim: SE Drive Type: SE Nightshad. Berat
28 000€
E shitur
Le letra te paguara Berat
E shitur
Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike, estetike, me te gjitha funksionet; xhama, dyer e pasqyra me komandim elektrik, me te kater gomat 100% te re. Me te gjitha sherbimet e kryer (aji. Berat
E shitur
Toyota Rav 4; Viti: 2007; Fuqia motorike: 2.2 130cv; Kambio: manuale; Makina eshte full option dhe ne gjendje perfek; Shitet ose nderrohet; Te interesuarit te kontaktojne ne. Cel: + 355692419664 Berat
E shitur
Shitet toyota hilux super full me xhama te zinj origjinal me inoks para me fener origjinal me shkall anesore me sendilje me ngrohje te gjitha sherbimet e bera goma te reja makina esht e mbajtu. Berat
E shitur
shitet toyota hilux motorr 2.5. makina esht bler n greqi me zero km ka vetem 120000 km esht n gjendje super nga t gjitha anet fotot flasin vet; ka dhe mundsi nderrimi me sprinter kamioncine; m. Berat
E shitur
SHITET TOYOTA AVENSIS 1.6 BENZINE VITI I PRODHIMIT 2001! DOKUMENTAT TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2018.E GATSHME PER CDO LLOJ PRO. (cmimi i padiskutueshe) Berat
E shitur
Makina esht pa dekumenta dhe nk I punon as diferencjali I par do ber Berat
E shitur
E shitur
Shes toyota yaris ne gjendje shum te mir me cdo gj te regullt mund ta provoni kur te doni letrat i ka deri ne dhjetor 2018 me kondicjoner me liber sherbimesh; Per cdo arsyetim kontakto ne cel Berat
E shitur
Te gjitha sherbimet e bera makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike per cdo lloj prove mund te vini dhe ta shikoni na af. letrat deri ne ma. cmim I diskuteshem Berat
E shitur
Cemimi i diskutueshem!!!; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!!! shitet per arsye mosperdori. full opsion muz. 4bokse pioner, , , gufer, , , ampflikat. xhama elektri Berat
E shitur
Toyota Rav4; Viti 2007; Gjendje perfekte; Cmimi i panegociueshem Berat
E shitur
Makina esht 44 shitet per arsye se dua te mar 1 furgon per me shum mirni ne tel Berat
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera