Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Berat

Toyota Yaris Luna, 1.3, kamio Automatike, viti 8/2007, kondicioner, komanda ne timon, radio cd Mp3, xhama elektrik, pasqyra elektrike, abs, ne gjendje super, me sherbime te bera e sapo ardhur me dogan t. Berat
4 800€
shitet toyota hilux motorr 2.5. makina esht bler n greqi me zero km ka vetem 120000 km esht n gjendje super nga t gjitha anet fotot flasin vet; ka dhe mundsi nderrimi me sprinter kamioncine; m. Berat
E shitur
SHITET TOYOTA AVENSIS 1.6 BENZINE VITI I PRODHIMIT 2001! DOKUMENTAT TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2018.E GATSHME PER CDO LLOJ PRO. (cmimi i padiskutueshe) Berat
E shitur
Makina esht pa dekumenta dhe nk I punon as diferencjali I par do ber Berat
E shitur
E shitur
Shes toyota yaris ne gjendje shum te mir me cdo gj te regullt mund ta provoni kur te doni letrat i ka deri ne dhjetor 2018 me kondicjoner me liber sherbimesh; Per cdo arsyetim kontakto ne cel Berat
E shitur
Te gjitha sherbimet e bera makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike per cdo lloj prove mund te vini dhe ta shikoni na af. letrat deri ne ma. cmim I diskuteshem Berat
E shitur
Cemimi i diskutueshem!!!; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!!! shitet per arsye mosperdori. full opsion muz. 4bokse pioner, , , gufer, , , ampflikat. xhama elektri Berat
E shitur
Toyota Rav4; Viti 2007; Gjendje perfekte; Cmimi i panegociueshem Berat
E shitur
Makina esht 44 shitet per arsye se dua te mar 1 furgon per me shum mirni ne tel Berat
E shitur
Toyota 4Runner ne gjendje shum the m. Xhamat elektrik te pe. 2.5 turbo na. shitet per arsye mosperdorim se kam making tjete Berat
E shitur
Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte, full options, manuale, cmimi 7500 Eu. E ardhur nga itali. Gjendja motorrike e makines eshte shume e mi. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692175537 Berat
E shitur
Vit prodhim 2005, klima, telefon bordi kilometra 180.000 full option Berat
E shitur
Toyota yaris 1.0 benzine dhjetor 2002, me letra deri ne 25/03/2017 mundesi nderimi me makine me portobaga. Eshte e gateshme te kontrollohet! Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. e sapo ardhur nga jashte me dogan te pagu. gomat te re. te gjitha sherbimet te krye. me kondicion. motori 1000 kub. cmimi okazion 1950 euro Berat
E shitur
Makina n super gjendje super e mbajtur motorr 2.5. Shum ekonomike 160 mi km origjinale kater dyer cmimi i diskutushem kontakti n viber ose whatsup Berat
E shitur
Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte, full options, manuale, cmimi 9000 Eu. E ardhur nga itali. Gjendja motorrike e makineses eshte shume e mi. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692175537 Berat
E shitur
Ne gjendje shum te mir pune Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire, 165.000 km te gjitha te bera ne itali, me dogan italiane, motor 2.0 nafte, frena ABS, 4x4 Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gateshme per cdo lloj prov. Me dokumenta te rregullta deri ne prill 2018. Shitet per arsye mosperdori. Cmimi 5200 pak i diskutushe Berat
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera