Mitsubishi L200 viti 2004, E gjelbër, 2.5L, 185000km

Njoftime të ngjashme

Makina sht super gjendj. Dhe e gatshme pr far do lloj prove Berat
shitet mitsubishi l200 e 2003; ; Me 1750 mi km; ; Me letrat siguracionet deri ne dhjetor kolaudimi 2 vjet; ; Me goma te reja 100%; ; Cmimi 8000 mi euro i padiskutushem; ; Nr tel 0682808657 Berat
8 000€
Shtuar: 2 dhjetor 2021, numri: 114375
Adresa: Berat, Berat, shfaq në hartë
Modeli: L200 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 185000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Kuaj fuqi: 160 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
shitet mitsubishi l200 e viti 2004 me 18500 mi km
me goma te reja 100%
makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
cmimi 8000 mi euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.